دانلود فایل جامع جزوه آموزشی راهنمای مدیریت خشم (راهنمای تسهیل گری)

دانلود فایل جامع جزوه آموزشی راهنمای مدیریت خشم (راهنمای تسهیل گری)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
563kB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
482 بازدید
6,500 تومان 4,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع جزوه آموزشی راهنمای مدیریت خشم (راهنمای تسهیل گری)

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf جزوه آموزشی راهنمای مدیریت خشم (راهنمای تسهیل گری) می باشد. این فایل شامل ۵۶ صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه

آموزش از مهم ترین حوزه هایی است که طی یک صد سال گذشته از تغییرات بزرگ اجتماعی و فرهنگی متاثر شده است.

این تاثیرات در نگاه نخست بر “آن چه” که آموزش داده می شود نظر می کند. بدیهی است سرعت رشدِ اطلاعات و تولیدِ دانش چنان بالاست که محتوای آموزش ها دچار تحولی شگرف شده است و

دانایی بر حوزه های گوناگون از توان و زمان افراد بشر خارج شده است و به همین نسبت ساختارهای آموزش بر محور این تنوع و گستردگی هرروز به شیوه ای بازتعریف می شوند.

اما تحول مهم تر در “آن گونه” که آموزش داده می شود رخ داده است. آموزش از فرایندی ایستا و غیرفعال به فرایندی پویا و فعال بدل شده است. آموزش گران در فرایند آموزش نقش عوض کرده اند و حالتِ محتوا در برهم کنش فرایند آموزشی به کل دستخوش تغییر شده است. این تحولات دو منشاء عمده دارد:

نخست، بسط و تعمیق نظریه های یادگیری به عنوان یک شاخه اصلی در علم نوپای روانشناسی است. این نظریه ها الگوهای کهن آموزش را به شکل اساسی به چالش گرفته اند.

ساختارهای آموزشی سنتی که بیش تر بر نقش اصلی معلمان تاکید می کردند و از چیدمان هایی تکراری بهره می بردند، مورد پرسش های اساسی قرار گرفته اند. نظریه های تازه ی یادگیری بر محوریت فراگیر دانش آموز( در فرایند آموزش متمرکز شده اند و نقش آموزش گران را در فضایی سیال به نمایش گذاشته اند و گاه تا حد یک همراه هرازگاه که درکنار فراگیر فعال قرار می گیرد، محدودش کرده اند.

در این میان روش های آموزش نیز از محدودیت چند روش خاص، هم چون ارایه ی مطلب و شنیدن، بند گسسته است و گستره ای وسیع از فعالیت های میدانیِ متنوع تا بازی و بحث را در برگرفته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.