دانلود فایل جامع جزوه کتاب درسی فارسی یازدهم (آموزش به سبک لقمه)

دانلود فایل جامع جزوه کتاب درسی فارسی یازدهم (آموزش به سبک لقمه)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
945KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
495 بازدید
5,500 تومان 4,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع جزوه کتاب درسی فارسی یازدهم (آموزش به سبک لقمه)

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf جزوه کتاب درسی فارسی یازدهم (آموزش به سبک لقمه) می باشد. این فایل شامل ۱۸ صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

کتاب ادبیات فارسی ۲ یا فارسی پایه یازدهم چاپ سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در قالب ۸ فصل و دارای ۱۷۳ صفحه آماده ی تدریس به یازهمی های در حال تحصیل در رشته های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی می باشد در ادامه این مقاله به بررسی سرفصل های کتاب فارسی پایه یازدهم می پردازیم همچنین می توانید PDF آن را دانلود کنید.

سرفصل های کتاب فارسی پایه یازدهم

همانطور که در بالا اشاره شد این کتاب هشت فصل دارد که در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ تدریس خواهد شد در نوبت اول چاپ این کتاب ( سال ۹۶ ) اشتباهاتی بود که در این نسخه تعدادی از آنها رفع شده است سرفصل های کتاب فارسی یازدهم به شرح زیر می باشد:

-ستایش: لطف خدا

 1. ادبیات تعلیمی
 2. ادبیات سفر و زندگی
 3. ادبیات غنایی
 4. ادبیات پایداری
 5. ادبیات انقلاب اسلامی
 6. ادبیات حماسی
 7. ادبیات داستانی
 8. ادبیات جهان

-نیایش: الهی

مروری بر متحوای کتاب فارسی کلاس یازدهم

کتاب فارسی یازدهم همچون فارسی دهم, علاوه بر آثار گرانقدر ایرانی, به آثار ارزشمند تاریخ جهان هم اشاره شده است. از جمله قواعد دستور زبانی این کتاب می توان به فعل های معلوم و مجهول, نقش های طبعی (تکرار,بدل,…), ساختار کلمات (ساده,مرکب,…), انواع واج, انواع صفت (پرسشی,اشاره,…) و … اشاره نمود. امسال هم بخش بزرگی و شاید بتوان گفت بخش اعظم کتاب فارسی یازدهم را اشعار به خود اختصاص داده اند.

از جمله اعتراضات معلمان و نقد های که بر این کتاب وارد است حجم بسیار زیاد محتوا و همچنین ناهماهنگی تعداد ساعات تدریس آن در هفته با حجم آن است

همچنین توضیح های گنگ و ناقص در مورد آرایه ها و نکات زبانی یکی از مشکلات واضح کتاب فارسی یازدهم است که امیدواریم در چاپ های بعدی اصلاح شود و به امید خدا با تغییر در سیستم آموزشی کتاب ها هم تغییراتی مثبت داشته باشند و به اعتراضات وارده توجه شود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.