جزوه عوامل موفقیت در اسکیس طراحی شهری

جزوه عوامل موفقیت در اسکیس طراحی شهری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
859KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
194 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

جزوه عوامل موفقیت در اسکیس طراحی شهری

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه عوامل موفقیت در اسکیس طراحی شهری می باشد. این فایل شامل ۴۷ صفحه جزوه تایپ شده با مطالب بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه عوامل موفقیت در اسکیس طراحی شهری

داشتن خط خوب،گرافیک قوی،چیدمان خوانا و مبانی طراحی شهری قوی است که هر یک به تفصیل در این نوشتار مورد بحث قرار خواهند گرفت. از عناصر یک شیت طراحی شهری می توان به نوشته، نقشه، کروکی و…اشاره کرد.
نوشته ها یا Textها در سه سایز بزرگ برای تایتل ها، متوسط برای تیترها و کوچک برای توضیحات دسته بندی می شوند. جهت دستیابی به این سلسله مراتب خطوط در اختیار داشتن مجموعه ای از روان نویس ها در تسهیل و سرعت بخشیدن به نوشتار موثر خواهد بود.

توصیه می شود برای فونت های بزرگ از ماژیک سر پهن سر Broad ماژیک های Touch با حداکثر ارتفاع ۶ سانتی متر نوشته+دورگیری+ سایه+جلوه های بصری -دلخواه+..(،برای فونت های متوسط از ماژیک سرگرد بزرگتر از سر Fine ماژیک های Touch و روان نویس M  – ترجیحا مارک استدلر*-با حداکثر ارتفاع ۵.۱ سانتی متر و برای فونت های کوچک از روان نویس های s5،۰،۳ استفاده شود.

نوشته ها از چشمگیرترین عناصر شیت هستند که صرف اندکی وقت برای رسیدن به یک نحوه نوشتار فونت شخصی و متمایز سرمایه گذاری عاقلانه ای به نظر می رسد. پس از ابداع یا انتخاب فونت شخصی تان می توانید در این رمینه به فونت های فارسی متعددی که امکان دسترسی به آنها امروزه برای همه میسر است مراجعه و پس از انتخاب، هرکلمه ای مرتبط با دانش طراحی شهری که به ذهنتان می رسد را تایپ کرده پرینت گرفته و با انداختن پوستی از روی آن تمرین کنید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.