جزوه کدهای اخلاقی حرفه مامائی در ایران

جزوه کدهای اخلاقی حرفه مامائی در ایران
نوع فایل
pdf
حجم فایل
257kB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
10 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

جزوه کدهای اخلاقی حرفه مامائی در ایران

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه کدهای اخلاقی حرفه مامائی در ایران می باشد. این فایل شامل ۸ صفحه مطالب تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه کدهای اخلاقی حرفه مامائی در ایران

آگاهی و دانش نیاز فرد را به دانستن برمی انگیزد و از طریق تاثیر در عقاید و اعمال فرد قدرت تصمیم گیری را در فرد افزایش می دهد و او را جهت رفتار خود باری می دهد .

برای بسیاری از حرفه ها و مشاغل اصول ، قوانین و استانداردهای اخلافی مختلفی تدوین شده است که صاحبان آن حرفه ملزم به رعایت آن هستند

با توجه به اینکه ماماها یکی از مهمترین نیازهای اساسی جامعه یعنی حفظ و ارتقای سلامت باروری را برآورده می سازند

لذا مطالعه مروری حاضر با هدف بررسی میزان آگاهی و عملکرد ماماها از کدهای اخلاق حرفه ای و قوانین و مقررات مامایی در ایران انجام شده است.

بررسی ها نشان داد که میزان آگاهی و عملکرد ماماها از کدهای اخلاق حرفه ای در حد متوسط و میزان آگاهی از قوانین و مقررات مامایی و رعایت آنها در بین ماماها در حد ضعبف بوده است

که پس از آموزش تاثیر آن معنی دار گزارش شده است .

متاسفانه تحقیقات اندکی در ارتباط با عنوان فوق در ایران انجام شده است و پیشنهاد می شود با توجه به نتایج ، مدیران و مسیولان اموزش در دانشکده ها و مراکز بهداشتی درمانی با تقویت آموزش در زمینه اخلاق و قوانین و مقررات حرفه ای به ارتقای هرچه بیشتر و بهتر آگاهی و عملکرد ماماها در این زمینه ها بپردازند .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.