دانلود اسلایدهای جزوه فصل چهارم درس استاتیک (سازه ها)

دانلود اسلایدهای جزوه فصل چهارم درس استاتیک (سازه ها)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
25 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود اسلایدهای جزوه فصل چهارم درس استاتیک (سازه ها)

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf اسلایدهای جزوه فصل چهارم درس استاتیک (سازه ها) دکتر سید رضا مطلبی می باشد. این فایل شامل ۴۸ صفحه خلاصه تایپ شده بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

 اسلایدهای جزوه فصل چهارم درس استاتیک (سازه ها)

پاورپوینت خرپاها و سازه های مهندسی فصل چهارم درس استاتیک و مقاومت مصالح

پاورپوینت  خرپاها و سازه های مهندسی فصل چهارم درس استاتیک ومقاومت مصالح ۴۸ اسلاید فصل چهارم: خرپاها و سازه های مهندسی مجموعه  عضوهای  متصل به هم برای تحمل یا انتقال نیرو و پایداری در برابر  بارهای وارده در فصل قبل  نمودار آزاد جسم  مجزا شده را رسم و تمامی نیروهای خارجی وارد بر آن را رسم و با نوشتن معادله های تعادل برای نیرو و ممان مجهولات را بدست می آوردیم.

در این فصل به تعیین نیروهای داخلی سازه می پردازیم. این نیروها در واقع همان نیروهای کنش و واکنش اعضای متصل به هم می باشند. منظور از سازه مهندسی، مجموعه ای از عضوهای متصل به هم است که برای تحمل یا انتقال نیرو و پایداری در برابر بارهائی که به آن وارد می شوند، ساخته شده است. در بررس نیروهای داخلی فقط سازه های استاتیکی معین در نظر است که در آن تعداد قیدهای تکیه گاهی آنها از تعداد معادلات لازم برای حفظ تعادل بیشتر نیست. تعریف خرپا: سازه ای صلب با عضوهائی که از ناحیه سر به هم متصل شده اند. خرپای  مسطح: و …

خرپا (به انگلیسی: Truss) سازه‌ای صلب از واحدهای مثلثی شکل است که از اتصال اجزای باریک و بلند ساخته شده‌است. اعضای خرپا توانایی تحمل نیروهای کششی و فشاری را دارند.

خرپاها از جملهٔ ساده‌ترین سازه‌های باربر هستند که در کل به عنوان سازه‌ خمشی عمل نموده و در سقف‌ها، پل‌ها، و سازه‌های هوا و فضا مورد استفاده قرار می‌گیرند. دراین گونه سازه‌ها به علت عدم وجود نیروی برشی و لنگر خمشیدر تک تک اعضاء متشکله خرپا، اتصالات باید به صورت مفصلی مدل شود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.