دانلود برترین فایل تحقیق درباره جهان شهرها و گروه اقتصادی G 20

دانلود برترین فایل تحقیق درباره جهان شهرها و گروه اقتصادی G 20
نوع فایل
pdf
حجم فایل
607KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
731 بازدید
6,000 تومان 4,800 تومان٪20 تخفیف

دانلود برترین فایل تحقیق درباره جهان شهرها و گروه اقتصادی G 20

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf  تحقیق درباره جهان شهرها و گروه اقتصادی G 20 می باشد. این فایل شامل ۲۷ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جهان شهرها و گروه اقتصادی G 20

گروه ۲۰ (به انگلیسی: G-20) یا گروه بیست اقتصاد بزرگ گروهی متشکل از وزرای اقتصاد (دارائی) و مسولان بانک‌های مرکزی بیست اقتصاد مطرح دنیاست. گروه ۲۰ متشکل از قدرتمندترین کشورهای جهان است که در مجموع ۸۵ درصد کل اقتصاد جهان را در اختیار دارند.

دوازدهمین اجلاس این گروه در شهر لندن برگزار شد. همزمانی این اجلاس با بحران اقتصادی جهان اهمیت خاصی به این اجلاس داده‌بود. در زمان برگزاری این اجلاس تجمعات و تظاهرات‌های اعتراض‌امیز بسیاری برگزار شد که بعضاً با دخالت پلیس به خشونت کشیده می‌شد

گروه ۲۰ از بیست کشور قدرتمند جهان تشکیل شده که نماینده دو سوم جمعیت جهان هستند و چهار پنجم تولید جهانی و سه چهارم تجارت و در کل ۸۵ درصد اقتصاد دنیا را در کنترل دارند. کشورهای آمریکا، روسیه، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، چین، ژاپن، کره جنوبی، هند، استرالیا، اندونزی، آرژانتین، مکزیک، برزیل، آفریقای جنوبی، کانادا، ترکیه، عربستان سعودی واتحادیه اروپا اعضای تشکیل‌دهنده گروه ۲۰ می‌باشد و اجلاس این گروه هرساله برای رایزنی در مورد اولویت‌های اقتصادی و نگرانی‌های امنیتی جهانی در یک کشور برگزار می‌شود.

اجلاس پیشین این گروه در روزهای چهارم و پنجم سپتامبر ۲۰۱۶ در شهر هانگژو مرکز استان ژجیانگ چین برگزار شده بود  و اجلاس ۲۰۱۸ این گروه در بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین برگزار خواهد شد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.