دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت شخصیت های بزرگ از نگاه کتاب مقدس

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت شخصیت های بزرگ از نگاه کتاب مقدس
نوع فایل
ppt
حجم فایل
111KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
885 بازدید
6,000 تومان 4,000 تومان٪33 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت شخصیت های بزرگ از نگاه کتاب مقدس

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت شخصیت های بزرگ از نگاه کتاب مقدس می باشد. این فایل شامل ۱۲ اسلاید زیبا سودمند پر محتوا و قایل ویرایش می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

شخصیت های بزرگ از نگاه کتاب مقدس

به مطلب زیر از کتاب مقدس دقت کنید:

“و واقع شد در وقت عصر که داود از بسترش برخاسته بر پشت بام خانه ی پادشاه گردش کرد و از پشت بام زنی را دید که خویشتن را شستشو می کند و آن زن بسیار نیکومنظر بود. پس داود فرستاده درباره زن استفسار نمود و او را گفتند که آیا این بتشبع دختر الیعام، زن اوریای حِتّی نیست؟ و داود قاصدان فرستاده او را گرفت و او نزد وی آمده، داود با او همبستر شد؛ و او از نجاست خود طاهر شده و به خانه خود برگشت و آن زن حامله شد و فرستاده ی داود را مخبر ساخت و گفت که من حامله هستم”.

متأسفانه، کتاب مقدس اتهام را به اینجا ختم نمی نماید. مطابق کتاب مقدس، حضرت داود برای آنکه از افشای این داستان جلوگیری کند نامه ای برای سردار لشکرش فرستاد. مضمون نامه چنین بود: “اوریا را در مقدمه ی جنگ سخت بگذارید و از عقبش پس بروید تا زده شده بمیرد”.و به این ترتیب، حضرت داود، اوریا را به کام مرگ فرستاد تا با خیالی آسوده با همسرش ازدواج کند!!.

به طور خلاصه، پیامبران و شخصیتهای بزرگ کتاب مقدس  این چنین هستند:

شراب می نوشند[۱]، محارم با ایشان همبستر میشوند[۲]، با خدا به تندی سخن میگویند[۳]، ستمگرانه مردم را میکشند[۴]، دروغ میگویند[۵]، بت میپرستند[۶] ، بتکده میسازند[۷]،

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.