دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه فیزیک مدرن کاربردی

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
13MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
2231 بازدید
8,500 تومان 7,000 تومان٪18 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه فیزیک مدرن کاربردی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه دست نویس فیزیک مدرن کاربردی می باشد این فایل شامل ۹۰ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

جزوه دست نویس فیزیک مدرن کاربردی

فیزیک کاربردی یک اصطلاح کلی در فیزیک است که در مقابل «فیزیک محض» قرار می‌گیرد و به این معنی است که این قسمت در تکنولوژی خاصی کاربرد دارد. تفاوت اصلی دو گرایش محض و کاربردی در نگاه و روش محققین آنها است. همچنین تفاوت اصلی فیزیک کاربردی با علوم مهندسی در این است که در اینجا فیزیکدان، چیزی را بطور خاص طراحی نمی‌کند بلکه از فیزیک برای تحقیق جهت گسترش تکنولوژی جدید یا حل مشکلات مهندسی استفاده می‌کند. به عنوان مثال فیزیکدانان روی فیزیک شتاب‌دهنده‌ها کار می‌کنند تا با ساخت شتاب‌دهنده‌های بهتر بتوانند به فیزیک محض کمک کنند.

در آغاز قرن بیستم، در شاخه‌های فیزیک اتمی و فیزیک هسته‌ای دستاوردهای قابل توجهی به دست آمد که با استفاده از فیزیک کلاسیک قابل توجیه نبود و اصول و مفاهیم کاملاً نوینی برای توصیف این پدیده ها لازم بود. نسبیت و مکانیک کوانتومی دو نظریه‌ای بودند که در آغاز قرن بیستم توسط انیشتین، هایزنبرگ و دیگران برای غلبه بر نارسایی‌های فیزیک کلاسیک در برخی زمینه‌ها ارائه شد فیزیک مدرن، کاربرد نظریه‌های نسبیت و فیزیک کوانتومی در درک ساختار و خواص اتم ها و … است که در مقابل فیزیک کلاسیک قرار دارد که پایه آن را نظریه‌های مکانیک نیوتونی و الکترومغناطیس ماکسولی می سازند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.