دانلود جزوه ادله اثبات دعوا استاد مقدس

دانلود جزوه ادله اثبات دعوا استاد مقدس
نوع فایل
WORD
حجم فایل
16KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
16 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جزوه ادله اثبات دعوا استاد مقدس

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع فایل word جزوه ادله اثبات دعوا استاد مقدس می باشد .این فایل شامل ۱۱ صفحه جزوه تایپ شده بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت word تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه ادله اثبات دعوا استاد مقدس

با عرض سلام خدمت دانشجویان محترم. جزوه حاضر مربوط به درس اثبات ادله دعوا می باشد که تدریس آن در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ را جناب استاد مقدس بر عهده داشتند و این نکات از گفته های درون کلاسی ایشان تهیه شده است.

ادله یا دلائل

دلیل یعنی = نشان دادن، نمایان کردن ، روشن کردن ، رهنمودن کردن، علائم، نشانه.

اثبات یعنی = مشخص کردن ، ثابت کردن.

مقابل اثبات => ثبوت می باشد.

مقابل انکار => اقرار می باشد.

فرق اثبات با ثبوت = مثلاً اگر شما ده میلیون از الف طلب داشته باشید در عالم واقع در حالت ثبوت است یعنی واقعیت همین است اما تا اثباتش نکنید و روشنش نکنید این حق در حالت ثبوت می ماند. در عالم واقعیت این حق می باشد و تا ثابت و روشنش نکنید این حق می ماند.

اثبات: اگر همان حقیقت و واقعیت را نمایان کردید و ثابتش کردید می شود اثبات مثل، اثبات مالکیت، اثبات زوجیت مثلاً شما با یک خانمی رابطه زوجیت دارید ولی دلیلی ندارید هر چند زن و شوهر هستید ولی حکم به اثبات زوجیت شما نمی دهد اما اگر شاهد بیاورید سند ازدواج بیاورید حکم به اثبات رابطه زوجیت شما دارد.

در عالم ثبوت ممکن است واقعیت داشته باشد یا نداشته باشد ولی در عالم اثبات نیاز دارد که شما روشنش کنید مشخص کنید بنابراین اثبات یعنی مشخص کردن. ثابت کردن.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.