دانلود جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی

دانلود جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
309 بازدید
6,500 تومان 5,100 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی می باشد .این فایل شامل ۸ صفحه جزوه سودمند با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

 جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی

طیف بیماری های روانپزشکی بسیار گسترده می باشد .گاهی بسیاری از علائم مشکلات روانپزشکی در خود ما نیز دیده می شود . مثلا خسته می شویم از همه چیز ، گاهی خوشی بیش از حد داریم ، گاهی چندین بار چک می کنیم که در ماشین را بسته ایم یا نه … اما نکته ای که باعث می شود ما اختلال روانپزشکی نداشته باشیم آن است که function شغلی و اجتماعی و … تا حد زیادی حفظ می شود و مدت زمان علائم هم کوتاه و گذرا است.
در مجموع مشکلات روانپزشکی می تواند از یک سری اختلالات عجیب و غریب تا مواردی که بسیاری از آن ها را ما تجربه کرده ایم وجود داشته باشند.

تفاوت روانپزشکی و روانشناسی :
روانشناسی بیشتر از دسته علوم انسانی و humanity است . که در گروه های مختلفی فعالیت دارند که روان درمانی و فیلد درمان دسته کوچکی از آن ها می باشند.
روانپزشکان MD هایی هستند که تخصص روانپزشکی می گیرند . علاوه بر تجویز دارو، رواندرمانی و … هم انجام می دهند . ابداع کننده روانکاوی فروید می باشد هم روانشناسان و هم روانپزشکان می توانند در این حیطه فعالیت کنند.

بیماری روانپزشکی چیست ؟
دقت شود که بیماری تعریف دقیقی ندارد . تعاریف مختلفی ارائه شده است : اما در مورد بیماری های روانپزشکی توافقی وجود دارد که چه مواردی را بیماری می گوییم . بیماری های روانپزشکی یک طیف هستند و درجه دارند .
مثل خیلی بیماری های طب ) DM ,HTN .. ( یک مرزی وجود دارد که از یک جا به بعد را بیماری روانپزشکی در نظر می گیرند .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.