دانلود فایل جامع خلاصه کتاب مدیریت تبلیغات دکتر محمود محمدیان

دانلود فایل جامع خلاصه کتاب مدیریت تبلیغات دکتر محمود محمدیان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
841KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
478 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان٪19 تخفیف

دانلود فایل جامع خلاصه کتاب مدیریت تبلیغات دکتر محمود محمدیان

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب خلاصه کتاب مدیریت تبلیغات دکتر محمود محمدیان می باشد. این فایل شامل ۳۷ صفحه و درقالب فرمت pdf تهیه شده است امیدواریم که سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب مدیریت تبلیغات دکتر محمود محمدیان

درباره کتاب
این کتاب به عنوان منبع درسی در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد معرفی می شود و ضمناً در آزمون ورودی برخی از دانشگاه ها نظیر دانشکده ارتباطات صدا و سیما به عنوان منبع آزمون معرفی می شود.
شما در این کتاب می توانید ضمن بررسی تاریخچه تبلیغات و برخی نظریات در این حوزه، با الگوی ساخت تبلیغات آشنا شوید و مراحل ساخت یک تبلیغ را از ابتدا تا انتها مورد بررسی قرار دهید. پرداختی ایرانی و منطبق بر فضای حاکم بر کسب و کار در ایران به همراه مثال های ایرانی این کتاب را قابل کاربرد برای صاحب نظران عرصه تبلیغات در حوزه دانشگاه و بازار کار کرده است.

تاریخچه تبلیغات در جهان و ایران
از دوران ماقبل تاریخ، نوعی ارتباط در خصوص وجود و در دسترس بودن اجناس و کالاها وجود داشته است. برخی از تصاویری که بر روی دیواره ی غارهای اولیه نقش بسته است مربوط به سازندگان اشیای ابتدایی می باشد. از زمانی که مبادله وجود داشته، تبلیغات هم وجود داشته است. برای مثال در عصر انسانهای اولیه هم زمانی که دو کالا را با هم مبادله میکردند یا در بازارهای محلی، هر کسی با تن صدای بیشتری داد میزداحتمال فروش محصولش بیشتر بود .تبلیغات

اطلاع ما از تبلیغات در زمانهای قدیم خیلی ناقص و مبهم است. قبل از ایجاد صنعت چاپ که آغاز دوره جدیدی برای برقراری ارتباطات جمعی و شروع دوره تازهای از تبلیغات بود،

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.