دانلود فایل جامع مقاله درباره ضوابط و مقررات زیباسازی و مبلمان شهری (شهر اصفهان)

دانلود فایل جامع مقاله درباره ضوابط و مقررات زیباسازی و مبلمان شهری (شهر اصفهان)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
406 بازدید
6,000 تومان 4,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلودفایل جامع مقاله درباره ضوابط و مقررات زیباسازی و مبلمان شهری (شهر اصفهان)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf مقاله درباره ضوابط و مقررات زیباسازی و مبلمان شهری (شهر اصفهان) می باشد . این فایل شامل ۲۸ صفحه ودر غالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از متن فایل:

ضوابط و مقررات زیباسازی و مبلمان شهری ( شهر اصفهان)

مبلمان شهری اجزاء غیر ثابت فضاهای شهری است که به عنوان عناصر مکمل در میان فضاهای مابین ساختمان ها و بناها قرار دارند. مبلمان شهری در تعریف شخصیت عملکردی فضاها ( مسیر تردد فضای مکث و تفریح و … ) نقش مهمی ایفا می کندو در چگونگی روحیه ی شهر و مردم بسیار موثر است.
طراحی ، اجراء و مکانیابی صحیح مبلمان شهری که همواره بر طبق نیاز مردم و چگونگی کارکرد آن فضا انجام می شود می تواند در صورت اجرای صحیح تمامی مراحل، فضای شهری نسبتاً مطلوبی را
پدید آورد.

در غیر اینصورت، مبلمان شهری به عنوان اجزاء زائد و ناکار آمد در شهر عمل نموده که نه تنها مردم نمی توانند از آن استفاده نمایند بلکه به علت بلا استفاده بودن امکان تخریب آن از سوی برخی از اشخاص وجود دارد. از این رو در ساخت شهر ها ، کارآئی و زیبایی مبلمان شهری همچون بناهای یک شهر ، در زیبایی و عملکرد شهر بسیار تأثیر گذارست.

در شهر اصفهان در چند سال گذشته برای نخستین بار در کشور در ده مورد اجزاء مبلمان شهری و همچنین با هدف زیبا سازی ، ضوابطی تدوین گردید که هدف آن نظم بخشی به مکانیابی و نصب برخی از موارد مبلمان شهری و زیباسازی بوده است. البته معیار های تدوین شده در طراحی و شکل آنها تأثیری نسبی داشته و هدف اصلی ساماندهی و هماهنگیِ مبلمان شهری بوده است. بازنگری این ضوابط با گذشت زمان ضروری به نظر رسید چرا که اجرای ضوابط از سوی مردم و مسئولین اجرائی مناطق تجارب مثبت و منفی را در بر داشته است. در پروژه جدید مقررات مبلمان شهری با تکمیل
موارد پیشین در بیست مورد تدوین گردید که پس از تصویب لازم الاجراء خواهند بود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.