دانلود فایل جامع پاورپوینت حسابرسی زیست محیطی

دانلود فایل جامع پاورپوینت حسابرسی زیست محیطی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
224KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
311 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع پاورپوینت حسابرسی زیست محیطی

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت حسابرسی زیست محیطی می باشد. این فایل شامل ۱۳ اسلاید زیبا ،آموزنده ، پر محتوا و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه

محوری ترین انگیزه برای هرفعالیت نیل به هدفی مشخص وازپیش تعیین شده است که میبایست برای تحقق ان برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد و برا ی برنامه ریزی فراهم نمودن سه عنصراساسی امار،نقشه،وپژوهش اجتناب ناپذیراست.دیوان محاسبات کشورکه وظیفه خطیرحسابرسی کلیه دستگاهای اجرایی راعهده داراست نیزازاین قاعده مستثنی نبوده ومیبایست برای رسیدن به اهداف قانونی خود به این شیوه تمسک جوید.

(حفاظت از محیط زیست که نسل امروز ونسل های بعد باید در آن حیات اجتماعی روبه رشدی داشته باشندوظیفه ای عمومی تلقی می گردد ازاین روفعالیت های اقتصادی وغیرآن که باآلودگی محیط زیست یاتخریب غیرقابل جبران آن ملازمه پیدا کند ممنوع است).

تعریف حسابرسی زیست محیطی

جمع آوری وارزیابی شواهد درباره اطلاعات زیست محیطی به منظور تعیین و گزارش درجه انطباق بین این اطلاعات ومعیارهای ازپیش تعیین شده است.

حسابداری محیط زیست اطلاعاتی را فراهم می کند که در امر ارزیابی عملکرد، کنترل، تصمیم گیری و گزارشگری به مدیران کمک می کنند و همچین به مفاهیم اقتصادی و زیست محیطی بنا شده و از آنجایی که ارزش هایی استفاده می کند که بازار ناشی نمی شود،استفاده از آن مستلزم ایجاد تغییر در فرهنگ است. حسابداری زیست محیطی، بخشی از این تغییرات را در سازمان و وسیعتر از آن در جامعه ارائه می کند.

تاریخچه حسابداری محیط زیست:از اواسط دهه ۷۰ میلادی شرکت های صنعتی با مفهوم گزارشگری بدهی های زیست محیطی روبه رو شدند. در سال ۱۹۷۵ هیئت تدوین استانداردهای حسابداری نشریه شماره۵ را تحت عنوان حسابداری محیط زیست در صورت های مالی منتشر کرد. در سال  ۱۹۸۰ دومین قانون فدرال تحت عنوان قانون جامع مسئولیت، غرامت و بدهی محیط زیست(super fund)تصویب شد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.