دانلود فایل جامع پاورپوینت حسابرسی مستمر

دانلود فایل جامع پاورپوینت حسابرسی مستمر
نوع فایل
ppt
حجم فایل
127KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
588 بازدید
5,500 تومان 4,000 تومان٪27 تخفیف

دانلود فایل جامع پاورپوینت حسابرسی مستمر

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت حسابرسی کامپیوتری می باشد. این فایل شامل ۳۴ اسلاید زیبا ،آموزنده ، پر محتوا و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

تعریف حسابرسی مستمر

حسابرسی مستمر رویکردی است که امکان تهیه گزارش های حسابرسی به طور همزمان یا بعد از یک دوره مالی کوتاه مدت (بعد از وقوع رویداد) را برای حسابرسان مستقل فراهم می آورد و فاصله زمانی بین وقوع رویداد و اظهارنظر حسابرس درباره اظهارات راجع به آن رویداد را از بین می برد. حسابرسی مستمر عدم رعایت کنترل ها را در زمان وقوع کشف می کند و قبل از تاثیر گذاری آن بر سازمان آن را اصلاح می کند.

تجارت الکترونیک و تغییر شکل اطلاعات و داده ها و ستانده های سیستم اطلاعاتی حسابداری از شکل سنتی و کلاسیک به شکل الکترونیک امروزی، رشد سریع شکل جدید گزارشگری مالی مورد استفاده در اینترنت، نرم افزارها و سخت افزارها و استفاده آنها در تهیه و آنالیز اطلاعات و سایر تغییرات در حسابداری موجب شده تا حسابداری شکل کاملا جدیدی به خود بگیرد. گزارشگری بهنگام که ساخته و پرداخته همین تغییرات سریع است کمک شایان توجه ای در خدمت رسانی به استفاده کنندگان اطلاعات مالی کرده است. از آنجا که استفاده کنندگان اطلاعات مالی نیازمند اظهانظر به هنگام حسابرس جهت اطمینان بخشی، تایید قابلیت اتکاء و صحت نسبی اطلاعات می باشند، لزوم ایجاد رویه جدیدی در حسابرسی غیر قابل انکار و بجا می نماید.

حسابرسی مستمر عدم رعایت کنترل ها را در زمان وقوع کشف می کند و قبل از تاثیرگذاری آن بر سازمان، آن را اصلاح می¬کند. این امر موجب پیشرفت تدریجی و قابلیت حفظ محیط کنترلی در سطحی نزدیک تر به آنچه مورد انتظار است می¬شود. در این تحقیق حسابرسی مستمر به عنوان یکی از دستاوردهای فناوری اطلاعات به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.