دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب اینیشتین و نسبیت تالیف پل استراتون

دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب اینیشتین و نسبیت تالیف پل استراتون
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
422 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب اینیشتین و نسبیت تالیف پل استراتون

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf خلاصه کتاب اینیشتین و نسبیت تالیف پل استراتون و ترجمه ابوالفضل حقیری قزوینی می باشد این فایل شامل ۷۳ صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

نقد و بررسی کتاب اینشتین و نسبیت

دانش، سرزمین بی انتهایی‌ست که زندگی بشر را متحول کرده است. انسان راحتی و آسایشش در دنیای مدرن را مدیون دانشمندان است. برای همه‌ی آدم‌ها تاریخ تولد و مرگ در تاریخ ثبت شده است اما بعضی‌ها محدود به زمانه‌ی خودشان نیستند. اثر این آدم‌ها در زندگی بشر به قدری زیاد است که نام‌شان تا سالیان سال و حتی قرن‌ها پس از مرگ‌ همه جا شنیده می‌شود و پیشرفت بشر روی سنگ بنایی که گذاشته‌اند شکل می‌گیرد. یکی از بزرگترین دانشمندان قرن بیستم که فیزیک امروز مدیون اوست آلبرت اینشتین فیزیکدان آلمانی است. یافته‌های او در فیزیک به قدری مهم است که هنوز هم راهنمای فیزیکدانان محسوب می‌شود. کتاب اینشتین و نسبیت درباره‌ی نابغه‌ی قرن بیستم، زندگی و دستاوردهای او را شرح می‌دهد.

اینشتین و نسبیت کتاب کوتاهی نوشته‌ی پل استراترن است که به شرح زندگی و آثار آلبرت اینشتین فیزیک‌دان معروف آلمانی و خالق نظریه‌‌ی نسبیت خاص و عام پرداخته است.

استراترن کتابش را با زندگینامه‌ی اینشتین آغاز می‌کند و جزئیات دوران کودکی، شرایط خانوادگی و فراز و نشیب‌های زندگی او را به ‌تصویر می‌کشد. سپس به شرح جامعی از فعالیت‌های علمی اینشتین، دوران زندگی او به عنوان یک دانشمند، فعالیتش در دانشگاه‌های مختلف و خدماتش به علم می‌پردازد.

در ادامه استراترن جملات مشهوری از او را آورده است و همچنین نظرات افراد برجسته را درباره‌ی شخصیت اینشتین بیان می‌کند. او گاه‌شماری از زندگی اینشتین را در کتابش آورده است که با یک نگاه به آن می‌توانید مسیر پر پیچ و خم تبدیل شدن پسرک کند ذهن خانواده به نابغه‌ی قرن بیستم را ببینید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.