دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب مدیریت امور اداری علی آزادگان

دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب مدیریت امور اداری علی آزادگان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
226KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1402 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان٪17 تخفیف

دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب مدیریت امور اداری علی آزادگان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب مدیریت امور اداری علی آزادگان می باشد. این فایل شامل۳۱ صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب مدیریت امور اداری علی آزادگان

مقدمه
مدیر امور اداری برنامه ریزی، هدایت و هماهنگی خدمات اداری و پشتیبانی سازمان را برعهده دارد. مدیر امور اداری مجموعه وسیعی از خدمات را برنامه ریزی، هماهنگی و هدایت می کند تا سازمان بتواند به صورت موثری کارکند. او وظایف گسترده و وسیعی را بر عهده دارد.

او بر رعایت شدن استانداردها و قوانین در قراردادهای سازمان، الگوهای مصرف انرژی، استفاده از فن آوری و تجهیزات اداری نظارت دارد. کار این مدیر در میزان بهره وری و رضایت کارکنان موثر است.

بخشی از وظایف مدیر امور اداری مربوط به کارکنان می باشد از جمله: انجام امور استخدامی، موارد داخل سازمانی مانند: ترفیع، جابجایی، اجرای دستورالعمل ها و آیین نامه های استخدامی، ارزشیابی عملکرد کارکنان، امور رفاهی و… . مدیر امور اداری در بسیاری سازمان ها و شرکت ها مسئولیت اجرای مناقصه ها و مزایده ها را برعهده داشته و بر امور انبارداری، نحوه نگهداری و ایمنی کالاها، تهیه کالاها و تجهیزات مورد نیاز، امور مربوط به خدمات عمومی مانند برگزاری جلسات و همایش ها نظارت دارد.

مدیریت اداری

چگونگی محیط کار، تجهیزات و ابزار در بروز توانایی های درونی انسان نقش اساسی دارد. از این روست که سازمانها و موسساتی که بهره وری را هوشمندانه عمل کردن می دانند نه سخت کار کردن،
برای ایجاد انگیزش و افزایش بهره وری نسبت به ایجاد محیط، وسایل و ابزار کار استاندارد و بهداشتی نیز به عنوان عوامل اثرگذار اقدام می نمایند تا منابع انسانی آنها در مسیر تعالی سازمان ها و … گام بردارند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.