دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب هندسه رقومی و ترسیمی سال ششم ریاضی قدیم

دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب هندسه رقومی و ترسیمی سال ششم ریاضی قدیم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1108 بازدید
9,000 تومان 7,500 تومان٪17 تخفیف

دانلود فایل جامع pdf خلاصه کتاب هندسه رقومی و ترسیمی سال ششم ریاضی قدیم

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب هندسه رقومی و ترسیمی سال ششم ریاضی نظام قدیم سال ۱۳۴۵ می باشد. این فایل شامل ۱۳۲ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

هندسه ترسیمی و رقومی سال ششم ریاضی نطام قدیم – سال ۱۳۴۵

این کتاب توسط اقایان موسی آذرنوش،احمد بیرشک،جهانگیر شمس آوری،عبدالغنی علیم مروستی،پروفسور تقی فاطمی،باقر نحوی و محسن هنر بخش نگارش یافته بود و بر طبق ماده ۳ قانون کتابهای درسی برای تدریس در سال ششم ریاضی نظام قدیم برگزیده شده بود
در بین تمامی کتاب های دوره دبیرستان در رشته ریاضی نظام قدیم کتاب هندسه رقومی و ترسیمی شاید مشکل ترین درس بود. لیکن برای انان که دارای ذهنی خلاق و قدرت تجسم عالی بودند این کتاب یکی از پر خاطره ترین کتاب ها بود.
امروزه با استفاده از نرم افزار قدرتمند اتوکد در شرکت های طراحی و مهندسی که تمامی تعاریف و قضایای این کتاب گنجانده شده است می توان پیچیده ترین قطعات که دارای کار برد های فنی و مهندسی هستند طراحی کرد و یابرای ساخت انها قالب سازی کرد با استفاده از این دست اورد ها امکان سری سازی قطعات خودرو و دیگر قطعات فراهم است. به هر حال اکنون کسانی که با این قبیل مشاغل سر و کار دارند شاید این کتاب را مفید یابند.
در گذشته برای این درس و درس متمم ان (رسم فنی) دانش اموزان ناگذیر از خرید وسایل ترسیم مانند خط کش تی، شابلون پرگار کاغذ کالک و مداد bh بودند و چه بسا گم کردن مداد تراش و یا پاک کن می توانست دانش اموز را از تکمیل رسم خود باز دارد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.