دانلود فایل جزوه آمار زیستی مقدماتی

دانلود فایل جزوه آمار زیستی مقدماتی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1209 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جزوه آمار زیستی مقدماتی

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه آمار زیستی مقدماتی می باشد. این فایل شامل ۴۳ صفحه تهیه و تنظیم : طیبه معظمی می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آمار زیستی مقدماتی

بیش تر مردم با واژه آماربه مفهومی که جهت ثبت و نمایش اطلاعات به کار می رود و در یک مفهوم وسیع تر ارائه پاره ای از مشخصات عددی چون میانگین ، درصدها و … است ، آشنا هستند. مواردی همانند تعداد بیماران مراجعه کننده به بیمارستان، تعداد افراد مبتلا به یک بیماری خاص و … ولی این مفهوم منطبق با موضوع اصلی مورد بحث آمار نیست.تعریف جامع تر آمار را می توان بصورت زیر بیان کرد.
آمار علمی است که مشخصات جامعه را از نظر کمی با در نظر گرفتن مشخص کننده های آن جامعه مورد بررسی قرار میدهد. در واقع آمار داده های عددی را جمع آوری ، نمایش و تحلیل می کند.

در مرحله تحلیل آماری با مسئله قضاوت درباره فرضیه های مختلف مواجهیم .قضاوتهای آماری با قضاوتهایی که در علوم ریاضی بکار می رود متفاوت است.قضاوت آماری صرفا بر اساس مشاهدات استوار است. هدف از آمار عمدتا سه چیز است:
-۱ توصیف و خلاصه کردن اطلاعات از طریق کم کردن آنها به یک سری داده های کوچک تر و معنادارتر. هنگامی که هدف ما خلاصه کردن داده هاست تعداد زیادی از داده های سازمان دهی نشده را می گیریم و آنها را به یک مجموعه کوچکتر می شکنیم تا بدون فدا شدن عناصر مهم به توصیف داده های اصلی بپردازیم.

-۲ پیشگویی و تعمیم دادن رخدادها بر اساس مشاهدات.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.