دانلود فایل جزوه درس متون اسلامی دانشگاهها (آموزه هایی از متون قرآن و حدیث)

دانلود فایل جزوه درس متون اسلامی دانشگاهها (آموزه هایی از متون قرآن و حدیث)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
332KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
142 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جزوه درس متون اسلامی دانشگاهها (آموزه هایی از متون قرآن و حدیث)

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه درس متون اسلامی دانشگاهها (آموزه هایی از متون قرآن و حدیث) می باشد. این فایل شامل ۴۲ صفحه خلاصه با کیفیت عالی می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه درس متون اسلامی دانشگاهها (آموزه هایی از متون قرآن و حدیث)

هدف از تدوین کتاب «آموزه هایی از متون قرآن و حدیث» چیست؟

در جهان کنونی، تحولات علمی و پیشرفت هایی روز افزون دانش بشری توأم با تجربیات سودمند آموزش و پژوهش در حوزه تعلیم و تربیت و تکنولوژی آموزشی و گسترش فناوری اطلاعات و ابزارها و روش های گوناگون یادگیری، امری مسلم و اجتناب ناپذیر است. در فرآیند یادگیری و نظام و چرخه آموزشی، یکی از مهمترین عوامل مؤثر استفاده از متون آموزشی مناسب است.

بر اساس تجربیات شخصی و گروهی استادان معظم دروس معارف اسلامی و نیز باز خورد اندیشه ها و نظرسنجی از دانشجویان گرامی در رشته ها و گرایش های مختلف در مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها، اصل بازنگری و اصلاح کتاب ها و متون درسی، امری لازم و ضروری شناخته شده است و به نظر می رسد، علاوه بر ضرورت اصلاح و تکمیل و تغییر در متون درسی، تنوع بحث به منابع و مآخذ، نیز باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

چه اینکه محصور ساختن استادان و محققان و صاحبان اندیشه و تجربه به یک متن درسی معین، چندان مطلوب و پسندیده نیست. گرچه اصل ساماندهی و هدایت تشکیلاتی و رسالت خاص نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به ویژه مسئولیت مرکز برنامه ریزی و تدوین متنون درسی ایجاب می کند تا هر چند سالی با استمداد از تجارب مفید و ارزشمند استادان و نظرخواهی از دانشجویان و همچنین صاحب نظران در حوزه معارف اسلامی، کتاب های درسی، مورد بازنگری قرار گیرد و مطابق با اهداف کلی این واحدهای درسی، سرفصل هایی تازه و نو فراهم گردد. تدوین کتاب «آموزه هایی از متون قرآن و حدیث» با این ذهنیت و هدف اساسی، صورت گرفته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.