دانلود فایل گزیده حل تمرینات کتاب حسابداری صنعتی جمشید اسکندری جزوه صنعتی ۲

دانلود فایل گزیده حل تمرینات کتاب حسابداری صنعتی جمشید اسکندری جزوه صنعتی ۲
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
368 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل گزیده حل تمرینات کتاب حسابداری صنعتی جمشید اسکندری جزوه صنعتی ۲

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf گزیده حل تمرینات کتاب حسابداری صنعتی جمشید اسکندری جزوه صنعتی ۲ می باشد. این فایل شامل ۷۱ صفحه می باشد و در قالب فرمت  pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

گزیده حل تمرینات کتاب حسابداری صنعتی جمشید اسکندری جزوه صنعتی ۲

کتاب حسابداری صنعتی ۲

کتاب حسابداری صنعتی ۲ حاضر حاصل چندین سال تدریس و مطالعه کتب مختلف منتشر شده در زمینه حسابداری صنعتی و همچنین تجربیات عملی مولف در این زمینه می باشد که البته این کار با صرف سال ها وقت صورت گرفته است. در این کتاب ترکیب مناسبی از مباحث تئوری و جنبه های کاربردی حسابداری صنعتی مطرح گردیده و از برخورد تک بعدی با مباحث اجتناب شده و در حد توان و ضرورت کوشش شده از نثر ساده و حتی المقدور غیرفنی و با مثال های قابل درک برای کسانی که برای اولین بار با مطالب این درس آشنا می شوند استفاده شود و اساسا” اصرار بر این بوده است از ادبیات بغرنج، پیچیده و نامناسب تحمیل شده به برخی متون فنی و علمی غالبا” ترجمه شده اجتناب شود.

برای تعمیق یادگیری و کاربرد مطالب در پایان هر فصل پرسش ها و مسائل متعدد و متوع ارائه گردیده است. در طرح این پرسش ها و مسائل تلاش شده که با ایجاد و افزایش خلاقیت ابتکار و اعتماد به نفس برای دانشجویان فراهم گردد، به گونه ای که خواننده ناگزیر است برای حل آن ها نه از حافظه، بلکه از اندیشه خود یاری گیرد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.