دانلود فایل pdf جزوه آموزشی اصول بازی شطرنج خلیل حسینی

دانلود فایل pdf جزوه آموزشی اصول بازی شطرنج خلیل حسینی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
340 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf جزوه آموزشی اصول بازی شطرنج خلیل حسینی

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه آموزشی اصول بازی شطرنج نوشته خلیل حسینی می باشد. این فایل در ۳۷ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آموزشی اصول بازی شطرنج خلیل حسینی

مقدمه
فراگیری اصول ب ازی شطرنج ارتقای سریع سطح ت وانایی از یک با زیکن مبتدی به یک بازیکن پیشرفته و حرفه ا ی را در پی داشته و دستیابی به مهارتهای فنی این بازی را میسر می گرداند؛ در غیر اینصورت یک بازیکن مبتدی برای اگاهی از این اصول و رسیدن به رتبه های بالاتر باید بازی های بی شماری را انجام دهد تا به اهمیت آنها پی ببرد.

اموزش های حرفه ای شطرنج در واقع یک راه میانبر محسوب می شود که هر علاقه مندی را در مدت زمان کوتاه ی با مفاهیم اساسی و اصول اجتناب ناپذیر شطرنج آشنا می سازد.

از طرف دیگر، بازیک نی که هنوز با این اصول و مفاهیم اساسی آشنا نگردیده باشد هیچگاه عصاره ی اصلی بازی را درکنکرده و آنچه که بازی خواهد کرد بیشتر گذراندن وقتاست تا اجتماع تمرکز و تفکر منطقی. راجع به پیامدهای سازنده ی بازی شطرنج و تاثیرات آن بر عملکرد منطقی افراد در رده های سن ی مختلف از کتابها و نوشته های مربوط بیشتر می توان کسب اطلاع نمود، آنچه که در حال حاضر می توان اشاره نمود این است که تفاوت های بسیاری بین شطرنج عوام و شطرنج فنی وجود دارد که این مجموعه تلاش می کند گوشه ای از این تفاوت ها را جبران نماید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.