دانلود فایل pdf جزوه ترجمه متن انگلیسی زبان عمومی رشته علوم سیاسی

 دانلود فایل pdf جزوه ترجمه متن انگلیسی زبان عمومی رشته علوم سیاسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
100 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

 دانلود فایل pdf جزوه ترجمه متن انگلیسی زبان عمومی رشته علوم سیاسی

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf جزوه ترجمه متن انگلیسی زبان عمومی رشته علوم سیاسی می باشد. این فایل شامل ۳۸ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

جزوه ترجمه متن انگلیسی زبان عمومی رشته علوم سیاسی

انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم سیاسی English for the Students of political Science II

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «زبان تخصصی (۲)» به ارزش ۲ واحد تدوین شده است.
علوم سیاسی (political science)

رشته ای که با استفاده از روش های علمی به مطالعه و بررسی دولت و فرآیندهای سیاسی و نحوۀ کارکرد ارگان ها و نهادهای حکومتی می پردازد و حوزه هایی چون ماهیت، ویژگی و شکل های مختلف حکومت، احزاب سیاسی، فرهنگ سیاسی، اقتصاد سیاسی، رفتار رأی دهندگان و افکار عمومی را دربر می گیرد.

این رشته را در انگلیسی به صورت مفرد علم سیاسی یا علم سیاست political science می نامند، ولی در فرانسه به صورت جمع به کار می رود و علوم سیاسی sciences politiques خوانده می شود و همین اصلاح در زبان فارسی هم متداول شده است.

علوم سیاسی با فلسفه سیاسی تفاوت دارد و باید میان آن ها فرق گذاشت. فلسفۀ سیاسی با اندیشه های سیاسی سروکار دارد و درباره سیاست، دولت و جامعۀ آرمانی نظریه پردازی و اندیشه ورزی می کند و از آن چه باید باشد و نه آن چه هست سخن می گوید. بنابراین برخلاف علوم سیاسی، تجویزی است نه توصیفی. برعکس علوم سیاسی می کوشد نه با اندیشه ورزی صرف، بلکه همانند علوم دیگر با استفاده از داده های تجربی و عینی اصول و مبانی خود را پی افکند و با استنتاج از آن ها به قوانین کلی دست یابد و به نتایج صحیح برسد، ازجمله این که برخی روش ها و رفتارهای سیاسی کارآمدتر از روش های دیگر است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.