دانلود فایل pdf خلاصه کتاب مدیر اثر بخش نوشته پیتر دراکر

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
299KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
551 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب مدیر اثر بخش نوشته پیتر دراکر

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب مدیر اثر بخش نوشته پیتر دراکر ترجمه مهندس فضل الله امینی می باشد. این فایل شامل ۳۰ صفحه و درقالب فرمت pdf تهیه شده است امیدواریم که سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب مدیر اثر بخش نوشته پیتر دراکر

اثر بخشی هنری است آموختنی
کتب مدیریتی معمولا درباره ی شیوه ی مدیریت کردن بر افراد دیگر بحث می کنند اما موضوع مدیریت کردن.خود را میتوان بنوعی به منظور اثر بخشی تلقی نمود کار مدیر اثر بخشی است. ” اثر گذاری و اجرا کرد ” مترادف های نزدیک به اثربخشی هستند. مدیران در هر آن کسب و کاری که مشغول فعالیتند از رود. ها انتظار اثر بخشی میرود.

هر چند داشتن هوش و ذکاوت زیاد در بین مدیران اجرایی شایع است و خلاقیت هم بخشی از قابلیت های آنهاست اما مدیرانی که اثر بخشی زیادی دارند کمیاب هستند . واقعیت این است که بینش و هوشمندی، به تنهایی دستاورد بحساب نمی آیند. زمانی بینش به اثر بخشی تبدیل میگردد که با کار منظم و پرتلاش همراه باشد.

هوشیاری، قدرت تخیل، و دانش از جمله توانایی های لازم است، اما فقط با داشتن هنر اثر بخشی می توان از آنها نتیجه ای عاید کرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.