دانلود فایل pdf کریا هاتا یوگای باباجی (۱۸ آموزش برای آرامش و بازیابی جوانی) مارشال گوویندان

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1558 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان٪17 تخفیف

دانلود فایل pdf کریا هاتا یوگای باباجی (۱۸ آموزش برای آرامش و بازیابی جوانی) مارشال گوویندان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کریا هاتا یوگای باباجی (۱۸ آموزش برای آرامش و بازیابی جوانی) مارشال گوویندان می باشد. این فایل شامل ۳۷ صفحه می باشد. و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

کریا هاتا یوگای باباجی

کریا هاتا یوگا، هنر علمی کنترل بدن از طریق „ آسانا (Asana) “ ، „ باندا “ (Bandha) و „ مودرا “ (Mudra) نقطه آغازی برای دانش آموز کریا یوگا است. یک „ آسانا “ حرکتیست که بما کمک می کند که به آرامش برسیم. „ مودرا “ حرکتی ست یا حالتیست یا یک تمرین که برروی انرژی حیاتی به نامه “پرانا” (Prana) تاءثیر میگذارد. هر “ مودرا “ همچنین به یک حالت روانی ربط پیدا میکند. “باندا” مثل یک قفل روانیست که مسیر انرژی پرانیک را به طرف “چاکرا”ها (Chakra) با مراکز انرژی-روانی طوری هدایت میکند که منجر به فعالیت شان می شود. این سیستم را “سیداها” یا استادان قدیمی یوگا برای تقویت چاکراها و کانالهای انرژی بنام “نادی” (Nadi) با از بین بردن موانع انرژی تکمیل و سپس عملی کردند.

این فرم هاتا یوگا همچنین با این هدف طرح شده که بتدریج سیر مهمی از جریان انرژی پرانیک سیستم دفاعی بدن را تقویت و بدن را سالم نگه دارد.

لغت ” هاتا” از دو ریشه ” ها” به معنی خورشید و ” تا” به معنی ماه گرفته شده است . این لغات کنایه ائ به دو حالت طبیعی انسان، یعنی نرینه ” یانگ ” و مادینه “ین” می باشند. امروزه “هاتا یوگا ”
به حالتهای فیزیکی آسانا ربط داده میشود. اما در آموزش سنتی سیداها به منظور مکملی در تمرینات تنفسی تدریس می شد. این حالتها به تمرکز حواس کمک میکنند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.