دانلود پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات مدیران IT در ایران

دانلود پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات مدیران IT در ایران
نوع فایل
ppt
حجم فایل
159KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
299 بازدید
9,000 تومان 6,500 تومان٪28 تخفیف

دانلود پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات مدیران IT در ایران

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات مدیران IT در ایران نام درس: مهندسی فناوری اطلاعات ۲ می باشد. این فایل شامل ۲۳ اسلاید قابل ویرایش بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت بررسی چالش ها و مشکلات مدیران IT در ایران

مقدمه:

کشور ما هنوز دوران اولیه بلوغ خود را در عرصهIT  تجربه میکند، دوره های سرشار از مسایل و چالش های گوناگون. چالش هایی که برخی از آنها به سیاست های کلان کشور مرتبط و برخی دیگر زاییده ویژگی های خاص نرم افزار و دستاندرکاران تولید و توسعه ی آن است. یکی از کارشناسان در این ارتباط می گوید: تولید نرم افزار به دلیل عدم استفاده از ابزار و انرژی فیزیکی قابل لمس نیست و از این رو تولید آن از نگاه عام سهل به نظر می رسد اما در واقعیت تولید یک نرم افزار که حجمی کمتر از یک CD را به خود اختصاص می دهد، بعضاً ماه ها کار یا سال ها کار کارشناسان را به خود اختصاص داده است.

از آنجا که بیشتر پروژه های نرمافزاری به نوعی با شکست مواجه می شوند، نیاز به بررسی علل و عوامل شکست در پروژه ها معلوم می شود

شکست در پروژه های نرم افزاری در هر یک از چهار مورد «هزینه»، «زمان»، «کیفیت» و «دستیابی به اهداف» مطرح میگردد؛ بدین معنا که اگر پروژهای با صرف هزینه ی بیشتر یا زمان بیشتر یا با کیفیت پایین تر انجام گردد، علیرغم به پایان رسیدن پروژه، آن را توأم با شکست می دانیم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.