دانلود پاورپوینت سمیت فلزی در بیومتریال METAL TOXICITY IN  BIOMATERIAL

دانلود پاورپوینت سمیت فلزی در بیومتریال METAL TOXICITY IN  BIOMATERIAL
نوع فایل
ppt
حجم فایل
656KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
246 بازدید
9,000 تومان 7,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود پاورپوینت سمیت فلزی در بیومتریال METAL TOXICITY IN  BIOMATERIAL

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت سمیت فلزی در بیومتریال METAL TOXICITY IN  BIOMATERIAL می باشد. این فایل شامل ۳۶ اسلاید زیبا بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت سمیت فلزی در بیومتریال METAL TOXICITY IN  BIOMATERIAL

مقدمه
بدن انسان محیطی با خوردگی متوسط (PH=۷/۳۵-۷/۴۵) و مقادیر نمک (کلرید)، ترکیبات آلی (اتانول ، اسید اسکوربیک و …) مواد معدنی (سرب، مس، سولفاتها، آهن و …) و اکسیژن درحد اشباع (اکسیژن شریانی ۰/۹۶-۱/۰۰( فشار ۱۰/۰-۱۳/۳KPa است.
درموضع جراحی بدلیل تغییرات ((PH مکانیزم دفاعی در برابر عوامل خارجی و لخته شدن، باعث تشدید خوردگی هنگام ترمیم زخمها میشود و در نتیجه ازکار افتادگی ایمپلنت ها (از قبیل شل شدگی، خم شدگی و شکستگی) ،دیده شده است.

فلزات سنگین سمی و مضر برای انسان: فلزات سنگین که سرب، آلومینیوم، جیوه، مس، کادمیوم، نیکل و آرسنیک را شامل میگردد از سموم پرخطر پیرامون ما می باشند.

برخی فلزات به مقدار ناچیز برای عملکرد طبیعی بدن ضروری میباشند اما ورود بیش از اندازه آنها به بدن مسمومیت ایجاد خواهد کرد.

ایراد اصلی فلزات سنگین این می باشد که در بدن متابولیزه نمیگردند. در واقع فلزات سنگین پس ازورود به بدن دیگرازبدن دفع نشده ودر بافتهای بدن انباشته میگردند. همین امر موجب بروز بیماریها و عوارض متعددی در بدن می شود.

Application در Medical

تیتانیوم در تعویض Bone plates, pace makers, knee, hip و پیچ و صفحات جمجمه (درموارد شکستگی جمجمه)و همچنین دردندانپزشکی مصرف دارند.

مقدارتیتانیوم دربدن بسیاراندک بوده ولی نقش مهم وخاصی رابرای آن تعریف نکرده اند.

تیتانیوم کاملا درایمپلنتهای فلزی ارتوپدی ,جراحی دندان،جراحی اعصاب Biocampatible بوده ومورد پذیرش همگان می باشد .این فلز مقاومت خوبی نسبت به خوردگی داشته وباعث تحریک بافتی نیز نشده است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.