دریافت جامع ترین فایل پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته۱ (شرکت تضامنی) ۳۶۶ اسلاید

دریافت جامع ترین فایل پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته۱ (شرکت تضامنی) ۳۶۶ اسلاید
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
438 بازدید
9,500 تومان 8,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دریافت جامع ترین فایل پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته۱ (شرکت تضامنی) ۳۶۶ اسلاید

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته۱ (شرکت تضامنی) می باشد. این فایل شامل ۳۶۶ اسلاید زیبا ،آموزنده ، پر محتوا و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه

تاجر شخصی است که مالکیت و اداره یک موسسه انفرادی را به عهده داردوسازمان تشکیلاتی عملیات وی ساده ترین شکل را دارد وقتی عملیات تجارتی او گسترش می یابد به سرمایه بیشتری نیاز خواهد داشت.

شرکت تضامنی شرکتی است که تحت اسم مخصوص برای امور تجاری بین دویا چند نفربا مسئولیت تضامنی تشکیل می شود. در اسم شرکت تضامنی باید عبارت شرکت تضامنی و لااقل یک نفرازشرکا ذکر شود . شرکت تضامنی اگر دارایی کافی برای تآدیه تمام قروض نداشته باشد هریک ازشرکاء شرکت  مسئول پرداخت تما م قروض شرکت می باشند هرقراری بین شرکا برخلاف این باشد درمقابل اشخاص ثالث بی اثر است.

شرکت تضامنی مشابه موسسات انفرادی است بجزانکه در مالکیت های انفرادی فقط شخص مالک است که موسسه را اداره مینماید درحالی که درشرکتهای تضامنی دو یا چند نفردرمالکیت ان سهیم می باشند. در شرکت تضامنی شرکائی هستند که به طور فعال در هدایت امور تجارت مشارکت دارند که در این صورت به انها شریک فعال یا واقعی می گویند. شرکائی هستند که در امور تجارت به طور فعال شرکت نمی نمایند که انها راشریک غیر فعال ( خفته  ) می نامند.

شریک لفظی یا حرفی :

این نوع شریک، شریک واقعی نبوده اما به طور لفظی یا کتبی و یا با جنبه رفتاری خودش را شریک معرفی می نماید، یا با آگاهی و شناخت به خودش اجازه می دهد که به عنوان یک شریک در شرکت مطرح باشد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.