پاورپوینت بررسی استفاده از پسماندهای باغی استان مرکزی در تغذیه دام

پاورپوینت بررسی استفاده از پسماندهای باغی استان مرکزی در تغذیه دام
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
37 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت بررسی استفاده از پسماندهای باغی استان مرکزی در تغذیه دام

 دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت بررسی استفاده از پسماندهای باغی استان مرکزی در تغذیه دام می باشد. این فایل شامل ۳۵ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت بررسی استفاده از پسماندهای باغی استان مرکزی در تغذیه دام

مقدمه
فرآوری و تبدیل محصولات جانبی، پسماندها و ضایعات کشاورزی و استفاده مجدد از آن ها در چرخه تولید، راه حلی مناسب برای استفاده اقتصادی از این نوع محصولات به ویژه در تغذیه دام، طیور و آبزیان یا در صنایع وابسته می باشد.

هر ساله بخش زیادی از محصولات کشاورزی و باغی در کشور از مرحله کاشت تا عرصه به بازار های مصرف، از بین می روند. تخمین زده شده که در ایران  به طور متوسط در هر سال حدود ۱۰۰ میلیون تن انواع محصولات کشاورزی و باغی تولید می شود، که از این مقدار حدود ۲۰  تا ۳۰ درصد یعنی معادل ۲۰ تا ۳۰ میلیون تن تبدیل به ضایعات و پسماند می شود که برای مصارف انسانی یا صنایع غذایی و خوراکی قابلیت مصرف ندارند.

پسماند های کشاورزی

به موادی گفته می شود که بیشتر خوراکی بوده یا قابلیت مصرف خوراکی داشته و قبل از برداشت، یا در حین برداشت محصول از مزرعه، باغ، دامداری، استخر پرورش ماهی یا صید در آب های آزاد و محلی که در آن فعالیت مربوط به کشاورزی و دامپروری و آبزی پروری در حال انجام است به دست می آیند.(۱)

اهمیت استفاده از پسماندها

در سال های اخیر به دلیل افزایش روزافزون نیاز به تولیدات دامی و همچنین کمبود مواد خوراکی، استفاده از پسماندها و فرآورده های فرعی در تغذیه حیوانات اهلی، مورد توجه خاص پرورش دهندگان دام و متخصصین تغذیه دام قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.