پاورپوینت بررسی رابطه بین هوش هیجانی و استرس شغلی کارکنان

پاورپوینت بررسی رابطه بین هوش هیجانی و استرس شغلی کارکنان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
56 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت بررسی رابطه بین هوش هیجانی و استرس شغلی کارکنان

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت بررسی رابطه بین هوش هیجانی و استرس شغلی کارکنان می باشد. این فایل شامل ۵۶ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت بررسی رابطه بین هوش هیجانی و استرس شغلی کارکنان

امروزه در محافل علمی، کمتر کسی است که پی به ارزش و اهمیت هوش هیجانی در امور مختلف نبرده باشد. یکی از زمینه‌هایی که هوش هیجانی می‌تواند نقش مؤثری ایفا نماید محیط کار است. پژوهش حاضر،‌ بر آن است رابطه هوش هیجانی، که یکی از مباحث رایج محافل علمی است و کاربردهای بسیاری زیادی در امور مختلف دارد با استرس شغلی که اثرات مهمی در موفقیت سازمان ‌ها دارد، را در میان کارکنان شعب اداره کل تامین اجتماعی کرج ،مورد بررسی قرار دهد.

بیان مسئله:

هوش هیجانی تأثیر غیر قابل انکاری در موفقیت سازمان‌ها ایفاء می‌کند. از طرفی می‌دانیم که موفقیت سازمان،‌ تا حد بسیار زیادی بستگی  به روحیه و احساسات کارکنان آن سازمان دارد و روحیه و احساسات کارکنان زمانی مناسب می‌باشد که کارکنان بتوانند استرس و هیجانات موجود در شغل خود را کنترل کنند. از این رو این تحقیق بدنبال بررسی و اهمیت هوش هیجانی و رابطه آن با استرس شغلی کارکنان شعب اداره کل تأمین اجتماعی کرج می‌باشد تا با ارائه راهکار‌های مناسب در تقویت روحیه و کاهش استرس کارکنان نقش مهمی ایفا نماید.

یکی از تفکرهای نوین در کسب و کار، همین تفکر هوش هیجانی می‌باشد که امروزه به سازمان‌ها کمک می‌کند تا کارکنان انطباق‌پذیر داشته باشند و به شیوه‌ای شایسته وثمر بخش به آن‌ها توان کنار آمدن با تغییرات را می‌دهد و از آنجا که،‌موقعیت سازمان هم تا حد زیادی وابسته به شغل،‌ انگیزه و روحیه کارکنان است، لذا می‌توان پی برد که هوش هیجانی به عنوان یک عامل مهم در سازگاری کارکنان با شغل و شرایط اشتغال و استفاده صحیح از هیجانات در محیط کار، می‌تواند در کاهش استرس شغلی کارکنان مؤثر باشد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.