پاورپوینت دریاچه های ایران با تاکید بر استان اردبیل

پاورپوینت دریاچه های ایران با تاکید بر استان اردبیل
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
115 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت دریاچه های ایران با تاکید بر استان اردبیل

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت دریاچه های ایران با تاکید بر استان اردبیل می باشد. این فایل شامل ۱۹ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت دریاچه های ایران با تاکید بر استان اردبیل

گردشگری دریایی:

منظور از گردشگری دریایی، «کلیه فعالیت هایی که توسط گردشگر با اهداف تفریحی، گردشگری، مسافری در محیط های مرتبط با آب شامل: رودخانه ها، دریاچه ها، سدها، تالاب ها،دریاها، سواحل مربوطه و فراساحلی صورت می پذیرد، گردشگری دریایی نامیده می شود.»

گردشگری دریایی شامل مجموعه ای از خدمات از قبیل خدمات مدیریتی، آموزشی، بازاریابی، گردشگری، حمل و نقل، امور گمرکی، بیمه ،تبلیغات و تسهیل در امر ورود و خروج گردشگران می باشد و با هدف توسعه مبادلات بازرگانی خدمات در حوزه دریا در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی، توسعه صادرات خدمات، کسب درآمدهای ارزی، تبادل و انتقال دانش فنی و فناوری های پیشرفته، بسط مناسبات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و توسعه اشتغال صورت می پذیرد.

تعریف دریاچه:

به گودی‌های بزرگ سطح زمین که بوسیله آب پر شده و با آبهای آزاد تماس نداشته باشد دریاچه اطلاق می‌شود. این فرورفتگیها به علت فرسایش و یا عوامل داخلی سطح زمین پدید می‌آیند. دریاچه‌ها در نواحی کوهستانی ، دشت‌ها ، در بالای کوهها و در ته دره‌ها و همچنین در سواحل دریا تشکیل می‌شوند. دریاچه‌ها در معتدل کردن آب و هوا نقش مهمی داشته و میزان باران سالیانه را زیاد می‌کند. حدود ۱.۸% سطح زمین را دریاچه‌ها تشکیل می‌دهند.

دریاچه اُرومیه نام دریاچه‌ای در شمال غربی ایران٬ در منطقهٔ آذربایجان٬ می‌باشد. طبق تقسیمات کشوری این دریاچه، بین دو استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی تقسیم شده‌ است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.