پاورپوینت زخمها (پانسمان و بانداژ)

پاورپوینت زخمها (پانسمان و بانداژ)
نوع فایل
ppt
حجم فایل
7MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
13 بازدید
12,000 تومان 10,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت زخمها (پانسمان و بانداژ)

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت زخمها (پانسمان و بانداژ) می باشد. این فایل شامل ۱۲۱ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت زخمها (پانسمان و بانداژ)

جراحات مختلفی ممکن است روی پوست ، عضلات ، عروق خونی و ارگانها ایجاد شوند که اغلب دارای ظاهر ناخوشایند بوده اما بندرت کشنده هستند مگر اینکه منجر به نارسایی راه هوایی و تنفسی شوند یا خونریزی غیرقابل کنترل یا شوک ایجاد کنند.

کمکهای اولیه بر کنترل خونریزی ، جلوگیری از آسیب بیشتر و کاهش خطر عفونت تاکید می کنند .

پوست، بدن را در برابر عوامل محیطی و باکتری ها محافظت کرده و به تنظیم دمای بدن کمک می کند . همچنین باعث حس کردن گرما ، سرما ، لمس ، فشار و درد می شود و به حذف آب و املاح زاید بدن کمک می کند .

تعریف زخم: زخم معمولا به آسیبی که به پوست و بافتهای زیرین آن وارد شده اطلاق می شود.

کوفتگی:

صدمه ای است که به سلولها و عروق خونی موجود در داخل بافت وارد می شود باعث تورم و درد موضعی در محل آسیب می شود. ممکن است در محل صدمه تغییر رنگ(آبی و سیاه) داشته باشد که بر اثر نشت خون از عروق صدمه دیده و تجمع آن در بافتهای اطراف به وجود می آید.

له شدگی:

آسیبی است که در آن نیروی بزرگی به بدن وارد شده و ایجاد جراحت می کند. این نیرو می تواند صدمه جدی در بافت های نرم زیر جلدی به همراه خونریزی داخلی ایجاد کند و ممکن است منجر به شوک(کاهش خونرسانی) شود. گاهی اوقات له شدگی با زخم باز همراه می شود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.