پاورپوینت عناصر جزئیات ساختمان مصالح بتن ،نحوه ساخت و انواع آن

 پاورپوینت عناصر جزئیات ساختمان مصالح بتن ،نحوه ساخت و انواع آن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
13 بازدید
11,000 تومان 9,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

 پاورپوینت عناصر جزئیات ساختمان مصالح بتن ،نحوه ساخت و انواع آن

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت عناصر جزئیات ساختمان مصالح بتن ،نحوه ساخت و انواع آن می باشد. این فایل شامل ۷۰ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

 پاورپوینت عناصر جزئیات ساختمان مصالح بتن ،نحوه ساخت و انواع آن

تعریف بتن:

بتن از ترکیب مقدار معین و حساب شده  از آب و سیمان و ماسه و شن و بعضی مواد مضاف و افزودنی دیگر به دست می آید پس از اینکه آب به مخلوط مصالح سنگی و سیمان افزوده شد سیمان و آب با هم وارد فعل و انفعالات شیمیایی حرارت زا می شوند.

در اثر این فعل و انفعالات ماده ی زله مانند و چسبنده ای به وجود می آید که مصالح مختلف داخل را به هم پیوند داده به صورت جسم سختی در می آید عمل اختلاط بتن باید به وسیله دستگاه بتن ساز انجام شود .

مصالح تشکیل دهنده بتن:

مصالح  مصرفی بتن عبارتند از: سیمان مصالح سنگی درشت دانه {شن} و مصالح سنگی ریز دانه {ماسه} و آب علاوه بر این مصالح مواد اصلاح کننده خواص بتن  و یعنی  مواد افزودنی  نیز می توانند در بتن استفاده شوند.

مصالح سنگی مصرفی در بتن:

دانه های  سنگی به دو دسته دانه های درشت یا شن و دانه های ریز یا ماسه تقسیم می شود  . مصالح سنگی {شن وماسه} در مجموع حدود سه چهارم تا دو سوم حجم بتن را اشغال می کند ۶۰تا ۷۰ درصد از کل دانه ها و شن و ۳۰ الی ۴۰ درصد  دانه ها را ماسه تشکیل میدهد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.