آنالیز حساسیت نقشه های استاندارد ایران جهت شبیه سازی چندجهتی جریانهای سطحی

آنالیز حساسیت نقشه های استاندارد ایران جهت شبیه سازی چندجهتی جریانهای سطحی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
34 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

آنالیز حساسیت نقشه های استاندارد ایران جهت شبیه سازی چندجهتی جریانهای سطحی 

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf مقاله آنالیز حساسیت نقشه های استاندارد ایران جهت شبیه سازی چندجهتی جریانهای سطحی در مناطق خشک محدوده مطالعاتی استان بوشهر می باشد. این فایل شامل ۱۷ صفحه جزوه تایپ شده با مطالب بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

آنالیز حساسیت نقشه های استاندارد ایران جهت شبیه سازی چندجهتی جریانهای سطحی در مناطق خشک 

چکیده
زیان های مالی و انسانی ناشی از روان شدگی جریان های سطحی از جمله سیلابها و نشت مواد شیمیایی مضر لزوم مدل سازی و پیش بینی این مخاطرات را مطرح می نماید . در این راستا بررسی میزان صحت این قبیل مدل ها از نظر میزان شباهت با شرایط واقعی و همچنین ارزیابی ترکیبی دقت نتایج حاصله (ناشی از دادهها و الگوریتم استفاده شده در مدل) حائز اهمیت می باشد.

این مقاله مدلی بر اساس یکی از الگوریتم های شبیه سازی را ارائه نموده است که از سطح D-Infinity چندجهتی جریان های سطحی موسوم به بالاتری از صحت و نزدیکی به واقعیت نسبت به سایر مدل های مطرح برخوردار می باشد.

بمنظور آنالیز MonteCarlo همچنین در این تحقیق، دقت مدل مزبور با بکارگیری روش حساسیت مدل در نتیجه استفاده از داده های استاندارد موجود در ایران (بالاخص مدل رقومی ارتفاع زمین ) مطالعه گردیده است .

برای این منظور محدوده مناطق خشک و بیابانی که مستعد ایجاد جریان های سطحی ناشی از وقوع پدیده هایی چون بارش می باشند لحاظ شده است. در این راستا منطقه مطالعاتی استان بوشهر انتخاب شده است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.