جزوه درس نظریه ھای یادگیری 

جزوه درس نظریه ھای یادگیری 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
260KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
172 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

جزوه درس نظریه ھای یادگیری 

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه درس نظریه ھای یادگیری منابع : نظریه ھای یادگیری (ارنست ھیلگارد گوسدن باور) روانشناسی یادگیری (دکتر محمد پارسا) می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه جزوه تایپ شده با مطالب بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه درس نظریه ھای یادگیری 

منابع : نظریه ھای یادگیری (ارنست ھیلگارد گوسدن باور) و روانشناسی یادگیری (دکتر محمد پارسا)

یادگیری ، یعنی فرآیند تغییرات نسبتاً پایدار در رفتار بالقوه ی فرد بر اثر تجربه . یادگیری یک فرآیند است یعنی پویاست و تحرک و پویایی آن ناشی از تعامل اجزاء آن است که در یادگیری مؤثر است . مانند ذھن دانش آموز که با محتوای دروس برخورد می کند با واسطه ی معلم و نیز یادگیری علاوه بر فرآیند بودن ، تغییرات نسبتاً پایدار چون تغییر است این تغییر تغییری است نسبتاً پایدار چون موسمی و موقتی نیست البته درجه ثبات و پایداری نسبی است .

در رفتار بالقوه ی فرد، البته ھمیشه اینگونه نیست، یکی عملکرد فرد یکی بالقوه ، عملکرد فرد ؛ آنچه در حال حاضر از فرد سر میزند. بعضی یادگیری را در عملکرد و بعضی در بالقوه قایلند که رخ میدھد.

فراگیر بالقوه می گیرد تا بالفعل شود بر اثر تجربه ، روی واقعیت ھا عمل کنیم .

یاد گرفتن : کسب دانش ، دریافتن ، تسلط یافتن از راه تجربه یا مطالعه سپردن به ذھن یا حافظه ، حفظ کردن ، فرا گرفتن از طریق تجربه آگاھی یافتن از چیزی ، پی بردن به چیزی

در رفتارگرایی عقیده کلی بر این است که ھمه یادگیرندگان در اصل برابرند.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.