جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert

جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
36 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert می باشد. این فایل شامل ۷۵ صفحه مطالب تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert

طراحی و آنالیز سطح پاسخ:

در این جزوه کاربرد نرم افزار Design-Expert در روش سطح پاسخ را خواهیم اموخت .هدف از این طرح بهینه سازی فرآیند پاسخ می باشد.

برای تمرین و آشنایی با نرم افزار بررسی یک مطالعه موردی شرایط ملموسی را ایجاد می نماید. مطالعه آموزشی در این بخش تولید یک ماده شیمیایی است که با دو پاسخ اصلی با حرف Y نشان داده شده است.

رشد روزافزون فعالیت های تحقیق و توسعه ای در واحدهای صنعتی، به کارگیری روش هایی جهت کاهش آزمایش های لازم – برای تسریع در امر نتیجه گیری منطقی – را ضروری ساخته است.

در کارخانه ها نیز جهت افزایش بهره وری و بهینه سازی عملیات، می توان از این روش ها استفاده نمود. طراحی صحیح آزمایش ها، علاوه بر کاهش هزینه ها، راه را برای دست یابی به نتایج قابل اطمینان هموار می کند.

نکته قابل تأمل در این خصوص، تحلیل آسان تر و دقیق تر نتایج به دست آمده از آزمایش های طراحی شده است که ارزش آن کمتر از نحوه انجام آزمایش ها نیست.

در نتیجه، استفاده از نرم افزارهایی که کار طراحی و تحلیل آزمایش ها را تسهیل نمایند، می تواند سودمند باشد. اما مطمئناً استفاده از نرم افزارهای طراحی آزمایش باید با درک درست از فیزیک مسئله مورد بررسی همراه باشد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.