جزوه سیستم انبارداری و نحوه حسابداری

جزوه سیستم انبارداری و نحوه حسابداری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
838KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
155 بازدید
9,000 تومان 7,100 تومان٪21 تخفیف

جزوه سیستم انبارداری و نحوه حسابداری

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه سیستم انبارداری و نحوه حسابداری می باشد. این فایل شامل ۶۰ صفحه مطالب تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه سیستم انبارداری و نحوه حسابداری

مدیریت انبار:

مدیریت انبار در اقتصاد کشور ما اهمیت فراوانی دارد زیرا درصد قابل توجهی از دارایی سازمان ها در موجودی انبار آنها انباشته شده است.

و همچنین اداره انبارها سخت و گران است و سازمان ها درصددند تا بهترین عمل بهینه ای را که متضمن حداقل هزینه باشد معین نمایند.

در این راستا از علم فنون و مدیریت انبارها بهره شایان می برند چرا که زمان، هزینه و دقت از عناصر اصلی تصمیم گیری به شمار می روند.

موجودی انبار جزء دارایی های تجاری هر سازمان محسوب می‌شود و ارزیابی آن برای کسب و کارها در اندازه های مختلف بسیار مهم است.

از همین جهت، موجودی انبار از مواردی است که مستقیماً با سود و مالیات شرکت ها در ارتباط است و می ‌تواند در آنها تأثیر زیادی بگذارد.

با توجه به اهمیت این موضوع، مدیران سازمان‌ های تجاری با استفاده از اطلاعات موجودی انبار در مورد کنترل هزینه های نگهداری،

موجودی سفارش، تامین کالا در زمان مناسب و جلوگیری از کمبود مواد اولیه تصمیم می گیرند

و اینجاست که بیشتر از هر زمان دیگر از اهمیت حسابداری انبار آشکار می شود.

بنابراین هدف از انبارگردانی و حسابداری انبار دستیابی به موجودی کمی و وضعیت کیفی کالاها و کنترل دارایی موجود در انبار است

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.