خلاصه کتاب تئوریهای مدیریت پیشرفته به همراه نمونه سوالات هر فصل

خلاصه کتاب تئوریهای مدیریت پیشرفته به همراه نمونه سوالات هر فصل
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
53 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

 خلاصه کتاب تئوریهای مدیریت پیشرفته به همراه نمونه سوالات هر فصل

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf خلاصه کتاب تئوریهای مدیریت پیشرفته کد درس ۱۲۱۸۰۹۸- ۱۲۱۸۳۲۲ به همراه نمونه سوالات هر فصل دکتر جمشید سالار ، دکتر زین العابدین رحمانی دانشگاه پیام نور مناسب برای دانشجویان کار شناسی ارشد می باشد. این فایل شامل ۱۰۹ صفحه و هشت فصل جزوه تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

 خلاصه کتاب تئوریهای مدیریت پیشرفته به همراه نمونه سوالات هر فصل

«تئوری‌های مدیریت پیشرفته» یکی از مجموعه کتاب‌های انتشارات پیام نور برای تدریس در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات به قلم دکتر جمشید سالار و دکتر زین‌العابدین رحمانی است.

که در ۸ فصل تنظیم شده‌ است. فصل اول، «مبانی سازمان و نظریه‌های مدیریت». فصل دوم، «استراتژی، اثربخشی و ساختار سازمانی» فصل سوم، «محیط خارجی و روابط میان سازمان‌ها» فصل چهارم، «نقش فناوری‌در سازمان‌ها» فصل پنجم، «اندازه و چرخهٔ حیات سازمان‌ها» فصل ششم، «فرهنگ، تغییر، یادگیری و نوآوری» فصل هفتم، «فرایند تصمیم‌گیری در سازمان‌ها» فصل هشتم، «تعارض، قدرت و سیاست در سازمان‌ها» در انتهای فصل نیز فرایندهای سیاسی در سازمان‌ها شرح داده می‌شود.

تئوری سازمان ، علمی است که به مدیران سازمانها کمک می کند تا بطور موثرتری، سازمان را با محیط خارجی تطبیق دهند و موفقیت آنرا در محیط رقابتی پیچیده امروزی تضمین کنند.
تئوری سازمان کمک می کند به :
• آشنایی مدیران با انواع مختلف سازمانها و مزایا و معایب
• موفقیت ها و شکست های سازمانهای مختلف جهان به تصویر کشیده می شود

مدیریت اسلامی :
 با عنایت به اینکه تعداد زیادی از مردم جهان را مسلمانان تشکیل می دهند از جمعیت ۷ میلیاردی جهان در سال ۴۱۰۲…۴ میلیارد مسلمان هستند. ،
 پیش بینی سال ۴۱۰۱ : بیش از یک چهارم ، مسلمان خواهند بود پس..

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.