دانلود جامع ترین فایل جزوه آموزشی آشنایی با طرح های توسعه جدید تهران

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
10MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
644 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان٪19 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل جزوه آموزشی آشنایی با طرح های توسعه جدید تهران

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه آموزشی آشنایی با طرح های توسعه جدید تهران می باشد. این فایل شامل سه جزوه است که مجموعا ۷۵ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آموزشی آشنایی با طرح های توسعه جدید تهران

شهر به عنوان پدیده ای پیچیده و پویاست که در گذر زمان همواره دچار تحولاتی کالبدی ، اجتماعی ، اقتصادی ، و حتی سیاسی و فرهنگی می شود. در نتیجه رشد سرسام آور شهرها و مدیریت شهری به علت فقدان منابع و زمان لازم برای پاسخگویی به نیازهای فزاینده شهروندان ، دچار معضلی گردیده که رهایی از آن را تنها در چارچوب راه حه های نوین می توان جستجو کرد.

ضرورت تهیه اینگونه طرح ها به مشکلات شهری بر می گردد. مشکلات مورد نظر حاصل افزایش جمعیت شهرها و جریان مهاجرت به آنها بوده است. طرح جامع و طرح تفصیلی و طرح های جامع شهرستان از طرح های شهری رایج درایران می باشند که تقریباً برای همه شهرهای ایران تهیه شده اند طرح های جامع، طرح هایی فراگیرند که برای نظم و نسق بخشیدن به عرصه های شهری و تعریف خطوط کلی توسعه، پس از بررسی وضعیت موجود و نیاز سنجی های متناسب، ارزیابی قدرت عمل مولفه های تاثیرگذار و همچنین با آینده نگری واقع بینانه براساس افق های زمانی برای شهرها تهیه می شوند. هدف عمده طرح های جامع، ایجاد نظم فضایی در شهر است بدین سبب نه تنها خود شهر بلکه منطقه آن نیز مورد توجه و مطالعه قرار می گیرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.