دانلود جامع ترین فایل طرح جامع شهر خوی ضوابط و مقررات (استان آذربایجان غربی)

دانلود جامع ترین فایل طرح جامع شهر خوی ضوابط و مقررات (استان آذربایجان غربی)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
25MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
2965 بازدید
9,000 تومان 8,000 تومان٪11 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل طرح جامع شهر خوی ضوابط و مقررات (استان آذربایجان غربی)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع شهر خوی ضوابط و مقررات (استان آذربایجان غربی) مصوب شورای عالی شهر سازی و معماری ایران می باشد. این فایل شامل ۱۲۲ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پیش گفتار

براساس رویه ی موجود وزارت مربوطه با توجه به تهیه طرح های جامع شهرستان و ناحیه عملا” وظیفه توسعه و عمران حوزه نفوذ طرحهای جامع شهر منفک گردید و موارد مذکوربه طرح های جامع شهرستان و ناحیه واگذار گردید.

لیکن از آنجا که بخشی از خدمات رسانی به نقاط پیرامونی شهرها همچنان به عهده نقاط شهری است از این رو در طرح پیشنهادی می بایست این نقش تدقیق گردد.

از موارد بسیار مهم که در شرایط خصوصی قرارداد هم آمده است . نقد و بررسی طرح پیشین به منظور استفاده از نقاط فوق و دوری از نقاط ضعف طرح های گذشته بوده است . در این بخش این مهندسان مشاور در دورویکرد روش شناختی و محتوایی به نقد و بررسی طرح های مصوب پرداخته است تا امکان تحقق برنامه های پیشنهادی افزون ترگردد.

در بحث روش شناختی بر رویکرد برنامه ای این پروژه تاکید شده است. از همین رو براین باور هستیم که به جای ارائه انباشت اطلاعات ،طرح مناسب را ارائه نماید تا در چارچوب طرح های پسین از جمله طرح تفصیلی و طرح های موضوعی و موضعی سیاستهای مصوب طرح جامع ، اجرایی گردد.

گزارش حاضر که در دوبخش ارائه میگردد حاصل مطالعات اولیه شناخت وضع موجود است که امید است پس از گفت و گوها و تبادل نظرهای مورد نیاز از کاستی های آن کاسته ودر فرآیند تهیه طرح ،تشخیص مسائل به عنوان مهمترین بازتاب مطالعات این مرحله بر بنیادی منطقی استوار گردد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.