دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت بررسی تاریخ پیدایش پول

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت بررسی تاریخ پیدایش پول
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
798 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت بررسی تاریخ پیدایش پول

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت بررسی تاریخ پیدایش پول می باشد. این فایل شامل ۱۲ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت تاریخ پیدایش پول

در گذشته دیرین برای تداوم حیات،نیاز هر فرد با تلاش فردی(شکار،تولید…)تامین می شود ولی با گذشت زمان هرگز به تولید شخصی قانع نبود واگر در آن روز بشر نمی توانست با زورهر چه می خواهدبه چنگ آورد ناگزیر حاضر می شد از راه معاوضه جنس با جنس(معاوضه مستقیم کالا با کالا )نیاز های عادی زندگی را فراهم کرده  و از این راه امرار معاش نماید وبدین ترتیب تهاتر به وجود امد.

مبادله کالا با کالا علاوه بر فرصت محدودیت هاییبه دنبال داشت زیرا افراد باید کسی را پیدا می کردند که حاضر به تبادل کالای خود می کردند .که این کار سخت و زمان بر بود و هکچنین مشکل پس انداز و حفظ ارزش و انتقال او نیز مهم بود.

تنوع تولید ولزوم رفع نیازبشر از تولیدات مختلف در سیر گسترش اقتصادی با ثبات ارزش نسبی که مورد قبول عامه باشد گردید واین کالای فلزی و طلا و نقره بود.

همزمان با نقشی که پول فلزی در بازارهای مختلف  مبادلات و معاملا پیدا کرد و داد و ستد و تجارت دا تو سعه بخشید و موجب گسترش حرفه صرافی شد. صاحبان این حرفه واسطه عملیات پولی بین بین تجار در داخل و خارج از کشور بودند که عملکردشان مقدمه نشر پول کاغذی و تشکیل بانک های امروزی گردید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.