دانلود جامع ترین فایل DWG نقشه اتوکد مدرسه (نمونه فایل برای تمرین وایده پردازی)

دانلود جامع ترین فایل DWG نقشه اتوکد مدرسه (نمونه فایل برای تمرین وایده پردازی)
نوع فایل
DWg
حجم فایل
632KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1152 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل DWG نقشه اتوکد مدرسه (نمونه فایل برای تمرین و ایده پردازی)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل DWG نقشه اتوکد مدرسه (نمونه فایل برای تمرین وایده پردازی) می باشد. این فایل شامل ۱ شیت می باشد. و در غالب فرمت DWG تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

نقشه اتوکد مدرسه (نمونه فایل برای تمرین وایده پردازی)

پروژه معماری مدرسه ارائه شده در این نقشه نمونه ای کامل از طراحی یک مدرسه مدرن می باشد که با داشتن تمامی امکانات و رعایت تمامی استاندارد ها و ضوابط مربوطه طراحی شده است که از فرم و ایده زیبای و بسیار متناسبی با کاربری مدرسه برخوردار می باشد , این مدرسه در ۲ طبقه طراحی شده است و تمامی فضا های یک مدرسه مدرن در حجم کلی این مجموعه گنجانده شده است .

این فایل به صورت اتوکد و قابل ویرایش برای شما عزیزان طراحی شده است. همانطور که گفته شد این فایل قابل ویرایش می باشد و در صفحه اصلی اتوکد طراحی و ارائه گشته است.

جزئیات موجود در این فایل به ترتیب زیر می باشد: در خصوص فایل مورد نظر می توان به کامل بودن جزئیات آن اشاره نمود.

فایل مورد توجه به راحتی قابل ویرایش در نرم افزار مربوطه بوده و در ورژن های ۲۰۰۷ به بالای نرم افزار اتوکد قابل استفاده خواهد بود و هیچ گونه محدودیت و کدهای مخفی در آن قرار ندارد.

خط اندازه های پلان های پروژه و کدهای ارتفاعی در نما و برش های آن و وجود لایه های تفکیک شده و … موجب کامل بودن پروژه گشته است و از فایل مربوطه در خصوص دیگر دروس مربوط به طراحی نیز می توان استفاده نمود. دوستان و دانشجویان معماری از فایل اتوکد مربوطه می توانند در دیگر دروس خورد نیز استفاده نمایند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.