دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه آموزشی آداب معاشرت و ارتقاء فن بیان با تلفن همراه

دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه آموزشی آداب معاشرت و ارتقاء فن بیان با تلفن همراه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
182KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
977 بازدید
9,000 تومان 7,500 تومان٪17 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه آموزشی آداب معاشرت وارتقاء فن بیان با تلفن همراه

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه آموزشی آداب معاشرت وارتقاء فن بیان با تلفن همراه می باشد. این فایل شامل ۴۸ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آموزشی آداب معاشرت و ارتقاء فن بیان با تلفن همراه

افرادی که زیاد با تلفن صحبت می کنند همیشه دامنه لغات زیادی دارند و ذهنشان آماده است برای ادامه مکالمات با بیان زیبا و جذاب. البته برای مکالمه تلفنی با تلفن همراه افراد شاخص باید نکات کوچکی را رعایت نمود. این نکات همان هایی هستند که همه انجام می دهند . بنابراین آماده شوید برای یک مکالمه موثر به هدف گسترش ارتباطات موثر و فن  بیان .

مکالمه را شروع کنید. خود را معرفی کنید . واضح صحبت کنید و موقع حرف زدن لبخند بزنید .

بعضی از افراد معتقد هستند هر گاه تلفن شخصی روشن بود بدان معنی است که آماده پاسخگویی می باشد. این موضوع صحیح نیست و معمولا افراد چنانچه در پایان شب و یا صبح خیلی زود ، تلفنشان زنگ بخورد ، فکرشان به دریافت اخبار بد و مصیبت بار معطوف می گردد. یادتان باشد در صورت عدم پاسخگویی مخاطبانتان از تماس های پی در پی خودداری کنید . چنانچه در پی تماس تلفنی پاسخی دریافت نکردید ؛ می توانید بعد از ۲ ساعت پیامک بزنید و نتیجه را پیگیری کنید.

در همه حال قبل از ساعت ۸ صبح و بعد از ساعت ۹ شب به  بیماران زنگ نزنید مگر اینکه به آنها قول داده بودید که باآنها تماس خواهید گرفت. همچنین این روز ها در بیمارستان ها اکثر بیماران با تلفن همراه هستند. در برقراری ارتباط با آنها رعایت حقوق دیگر بیماران را در نظر داشته باشید و تنها برای احوال پرسی کوتاه تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.