دانلود جامع ترین فایل pdf قدرت عادت جلد اول تالیف چارلز داهیگ

دانلود جامع ترین فایل pdf  قدرت عادت جلد اول تالیف چارلز داهیگ
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
399 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جامع ترین فایل pdf قدرت عادت جلد اول تالیف چارلز داهیگ

کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل  pdf  قدرت عادت چرایی کارهایی که انجام میدهیم در زندگی و کسب و کار جلد اول (عادتهای اشخاص) تالیف چارلز داهیگ  ترجمه مصطفی طرسکی و معصومه ثابت قدم می باشد. این فایل شامل ۱۰۸ صفحه  می باشد و در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

درباره کتاب:

کتاب قدرت عادت نوشته‌ی چارلز داهیگ از جمله کتابهای منتشر شده در سال ۲۰۱۲ می باشد که برای مدت ۶۲ هفته یکی از کتاب‌های پرفروش‌ لیست نیویورک‌تایمز بوده و از طرف دانشگاه که هاردوارد نیز در لیست کتاب‌های تاثیرگذار برای مدیران قرار گرفته است. شما با مطالعه‌ی این کتاب عادات خوب و بد خود را به راحتی شناسایی کرده و سپس خواهید توانست عاداتی را که پیروزی یا شکست در زندگی‌تان به آن وابسته است را تغییر دهید.

نویسنده کتاب قدرت عادت ازطریق موشکافی دلایل انجام کارها از روی عادت، چرایی کارهایی را بیان می‌کند که روزانه تکرارشان می‌کنیم. او مثال‌های فراوانی درباره‌ی تغییر عادت‌های بد و ایجاد عادت‌های خوب بیان می‌کند و توضیح می‌دهد این رفتار چگونه باعث موفقیت افراد و سازمان‌ها شده است.

کتاب قدرت عادت به سه بخش عمده تقسیم می شود که عبارتند از :

  •  موضوع محوری در بخش بخش اول این است که عادت‌ها چگونه در زندگی افراد ظاهر می‌شوند. این روندی است که بسیاری از شرکت‌ها نظیر پروکتراندگمبل، استارباکس، آلگوا و تارگت از آن برای عادت‌سازی و درنتیجه، وفاداری مشتریانشان استفاده کرده‌اند.
  •  بخش دوم به بررسی عادت‌های شرکت‌ها و سازمان‌های موفق می پردازد. در این بخش، صحبت از این است که چطور مدیر اجرایی شرکت می‌تواند با تمرکز بر عادتی زیربنایی و تبدیل آن به عادتی مثبت، شرکت را به موفقیت‌های شگفت‌انگیزی برساند.
  •  بخش سوم به عادت‌های جوامع می‌نگرد. این بخش تأثیر عادت‌ها بر جامعه و تغییرات اخلاقی جوامع دراثر تغییر عادت‌های عمومی را بررسی و تحلیل می‌کند.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.