دانلود جزوه آموزشی کاربرد رایانه در شهرسازی (استفاده ازنرم افزار super decision)

دانلود جزوه آموزشی کاربرد رایانه در شهرسازی (استفاده ازنرم افزار super decision)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
562 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان٪17 تخفیف

دانلود جزوه آموزشی کتاب کاربرد رایانه در شهرسازی (استفاده ازنرم افزار super decision)

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه آموزشی کتاب کاربرد رایانه در شهرسازی (استفاده ازنرم افزار super decision جهت پیدا کردن بهترین راهبرد برای کاهش آلودگی هوای ناشی از صنعت و اتومبیل) می باشد. این فایل شامل ۴۰ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .درصورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

کاربرد رایانه در شهرسازی (استفاده ازنرم افزار super decision)

معرفی نرم افزار سوپر دسیژن (Super decision)

این نرم افزار از قابلیت های زیادی برخوردار است. روش AHP به روش تحلیل سلسله مراتبی و روش ANP به روش فرایند تحلیل شبکه معروف هستند. این نرم افزار قابلیت ایجاد ماتریس اولیه، ماتریس وزن دار و سوپر ماتریس حد دار را دارد. همچنین قابلیت تحلیل حساسیت مدل را نیز دارا است. در این آموزش به طور کامل با طریق رسم مدلهای AHP و ANP در این نرم افزار میپردازیم. با حل مثال کامل این دو روش را شرح داده، مقایسات زوجی را ایجاد میکنیم و به تجزیه و تحلیل مدل میپردازیم. این آموزش به صورت ویدیویی تهیه شده است و از طریق لینک زیر میتوانید این آموزش را تهیه کنید.

نرم افزار Super Decisions یکی از نرم افزارهایی است که دوستان شهرساز و غیرشهرساز میتونن برای تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و تحلیل شبکه ای (ANP) از آن استفاده نمایند.

در این آموزش خواهید آموخت که چگونه با استفاده از نرم افزار Super Decisions ، سه خودرو را بر اساس ۴ معیار قیمت، راحتی، میزان مصرف سوخت و اعتبار آن برای خرید (هدف شما از تحلیل) اولویت بندی کید. قبل از اولویت بندی خودروها بایستی معیارهایتان را نیز بر اساس هدف امتیازدهی کنید. این امتیازدهی از مقایسه دودویی معیارها بدست می آید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.