دانلود جزوه آیین دادرسی مدنی (۱) به صورت نموداری برگرفته از کتاب دکتر عبدالله شمس

دانلود جزوه آیین دادرسی مدنی (۱) به صورت نموداری برگرفته از کتاب دکتر عبدالله شمس
نوع فایل
pdf
حجم فایل
178KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
180 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جزوه آیین دادرسی مدنی(۱) به صورت نموداری برگرفته از کتاب دکتر عبدالله شمس

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه آیین دادرسی مدنی (۱) به صورت نموداری برگرفته از کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر عبدالله شمس می باشد. این فایل شامل ۲۱ صفحه جزوه با کیفیت بسیار عالی می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آیین دادرسی مدنی (۱) به صورت نموداری برگرفته از کتاب دکتر عبدالله شمس

آیین دادرسی مدنی 

یکی از دروس مهم رشته حقوق درس آیین دادرسی مدنی میباشد که در سه عنوان درسی برای دانشجویان عرضه میشود و یکی از برجسته ترین اساتید در این زمینه و مهم ترین کتاب در این زمینه کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمس می باشد. این جزوه برای یادآوری مطالب بوده و ابتدا باید کتاب آیین دادرسی مدنی را مطالعه نمایید سپس  برای جمع بندی از آین جزوه استفاده نمایید .

آیین دادرسی مدنی چیست؟

آیین دادرسی مدنی مجموعه تشریفات و آیین هایی است که به موجب آن به یک اختلاف حقوقی که در دادگاه های حقوقی در جریان است ، رسیدگی می شود .  بر همین اساس ، در نظام حقوقی ما این تشریفات در قالب قانون آیین دادرسی مدنی به تصویب رسیده است که به موجب آن ، خواهان در مقام اقامه دعوا ، خوانده در مقام دفاع از خود و مرجع صالح در مقام رسیدگی و صدور رأی اصول و قواعدی را باید رعایت کنند که به آن آیین دادرسی مدنی گفته می شود .

صرف پیش بینی قواعد و مقرراتی که به بیان حقوق و تکالیف افراد در برابر یکدیگر می پردازند کافی نیست . درست است که قوانین ماهوی تا حد زیادی به بیان حق ها و تکالیف افراد می پردازند که به موجب آن روابط میان افراد تنظیم می شود اما در صورتی که آیین و شیوه ای برای اعمال و استفاده از این حقوق و تکالیف وجود نداشته باشد ، اثری نخواهند داشت .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.