دانلود جزوه استعداد تحلیلی ریاضی درسنامه و سوالات چهارگزینه ای استعدادهای درخشان

دانلود جزوه استعداد تحلیلی ریاضی درسنامه و سوالات چهارگزینه ای استعدادهای درخشان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
633 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جزوه استعداد تحلیلی ریاضی درسنامه و سوالات چهارگزینه ای طبقه بندی شده استعدادهای درخشان

توضیح فایل

دانش آموزان وکاربران گرامی: هدف از سؤالات استعداد تحلیلی غیر کلامی این است که داوطلبان آزمون استعدادهای درخشان از نظر قدرت تحلیل و بررسی روابط موجود بین اجزای سوال بتواند به پاسخ صحیح دست یابد. فایل حاضر که معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جزوه استعداد تحلیلی ریاضی به همراه درسنامه و سوالات چهار گزینه ای طبقه بندی شده می باشد ،که برای سهولت دسترسی و مطالعه شما عزیزان به صورت فایل pdf و به صورت خلاصه در ۴۰ صفحه تنظیم شده است امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه وب سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

بسیاری از صاحب‌ نظران تعلیم و تربیت، واژه‌ تیزهوش را به گروهی از دانش‌آموزان نسبت می‌دهند که به سادگی بتوانند در شرایط گوناگون راه حل‌های متفاوتی را برای حل مسائل پیرامون شان ارائه دهند. ارائه‌ی این راه‌ حل‌ها میسر نمی‌شود مگر با توانمندی ذهن در پیدا کردن روندهایی که همواره در اطراف خود مشاهده می‌کنیم. اهمیت این موضوع تا جایی پیش می‌رود که درس استعداد تحلیلی بعد از درس ریاضی با سهم اهمیت ۲۳ درصدی دومین درس مهم آزمون می‌شود و اهمیتی بالاتر از دروس رسمی ابتدایی مثل علوم و ادبیات که بسیاری از دانش‌آموزان زمان زیادی را صرف مطالعه‌ آن می‌کنند، پیدا می‌کند.

استعداد تحلیلی (هوش غیرکلامی)

جدا از هوش‌های ریاضی و ادبی، کشفِ رابطه‌ی معنایی بین دو یا چند تصویر نیز به نوعی از هوش مربوط است. این نوع هوش هم مثل سایر انواع هوش، تقویت‌ پذیر است.این نوع هوش به استعداد وتوانایی کار با اعداد و اشکال مربوط است.

رابطه هوش و تفکر تحلیلی

احتمالاً باید تا این لحظه به این نتیجه رسیده باشید که بخشی از آن‌چه ما به عنوان تیزهوشیمی‌شناسیم، از جنس استعداد استدلال تحلیلی و تفکر تحلیلی است.

البته نمی‌توانیم بگوییم IQ (بهره هوشی) و تفکر تحلیلی یک مفهوم هستند.

اما می‌توانیم ببینیم که اگر کسی در موارد مطرح شده در این درس موفق باشد، معمولاً صفت هوش و تیزهوشی را به او نسبت می‌دهند.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.