دانلود جزوه درس پاتو فیزیولوژی موضوع: درد قفسه سینه

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
478 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان٪21 تخفیف

دانلود جزوه درس پاتو فیزیولوژی موضوع: درد قفسه سینه

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه درس پاتو فیزیولوژی موضوع: درد قفسه سینه می باشد. این فایل شامل ۱۶ صفحه می باشد و در قالب فرمتpdf تهیه شده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه درس پاتو فیزیولوژی موضوع: درد قفسه سینه

Chest Discomfort
History گرفتن از مریض بسیار مهم است . تشخیص را به شما می گوید.بعضی اشتباه های تشخیصی منجر به مرگ نمی شوند و زمان کافی برای تشخیص و درمان وجود خواهد داشت. مثل پرکاری تیروئید ، بیماری کرون ، آرتروز ، اولسر پپتید ، هرنی دیسکال )
فتق دیسک بین مهره ای ( و … . ولی برخی از اختلالات مثل chest pain ناشی از ایسکمی و یا مشکلات عروق کرونر در صورت موقع عدم تشخیص به منجر به مرگ خواهند شد .

از نظر آناتومی یک قلب داریم و زندگی بیولوژیک با آن اداره می شود.

تعریف Chest Discomfort : این اصطلاح فقط برای chest به کار نمی رود و شامل هر دردی است که بین ناف تا دهان باشد مثلا در دست و سینه و گرد . …. این .درد در هر قسمتی از بدن باید یک فرمت آناتومیک پیدا کند.

دردهایی که در این ناحیه ایجاد می شود می تواند Musculo skeletal هباشد یعنی مربوط به استخوان و عضله، ممکن است مربوط به ریه ها یا پرده جنب باشد، ممکن است مربوط به قلب یا پریکارد باشد،
ممکن است مربوط به آئورت باشد)آنوریسم( یا می تواند مربوط به مری باشد مثل esophageal spasm, esophagitis یا می تواند مربوط به کیسه صفرا باشد .

همیشه توجه داشته باشید که به عنوان یک پزشک بادید آناتومیک به مشکل بیمار توجه کنید چه بسا به سریعتر به یک تشخیص درست هدایت شوید .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.