دانلود جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا

دانلود جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
217 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا مهندسی برق می باشد .این فایل شامل ۶۲ صفحه جزوه دست نویس سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا

عایق ها و فشار قوی در واقع جزء دروس بررسی سیستم های قدرت حساب می شوند

و به اشتباه برخی دانشجویان به خاطر ساده تر بودن و البته دلنشین بودن این واحد درسی تصور می کنند

جزء دروس کم اهمیت می باشد در حالی که در مقطع ارشد یکی از دروس اصلی گرایش بررسی سیستم های قدرت می باشد و دانشجویان عمدتا حول این درس و مباحث آن باید پروژه های خود را انتخاب نمایند(در کارشناسی ارشد نام آن “فناوری عایق ها و فشار قوی ” می باشد).

شاید به دلیل متفاوت بودن ساختار این کتاب با سایر کتاب های کارشناسی و مباحث کاربردی آن دانشجویان به عایق ها و فشار قوی علاقه مند می شوند ولی جدا از دلیل سعی کنید این واحد درسی را به صورت مفهومی و نه به صورت حفظی فراگیرید تا هم در عمل به کار آید و هم در مقطع ارشد تسلط خوبی بروی این درس داشته باشید.

این درس به بررسی تجهیزات خطوط انتقال(عمدتا فشار قوی) می پردازد و شما با انواع مقره، دکل، سیم محاسبات میدانی و … آشنا خواهید شد.

سطح درس را به چه صورت ارزیابی می کنید؟

علارغم اسم ساده درس شاهد مباحث دقیق و پیچیده در آن خواهید بود و به دلیل قابل لمس بودن مباحث به راحتی می توانید با آن ارتباط برقرار نمایید، کتاب قرار داده شده به صورت کامل به بررسی عایق ها و عوامل آنها پرداخته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.