دانلود فایل بسته آموزشی تشخیص و درمان کبد چرب

دانلود فایل بسته آموزشی تشخیص و درمان کبد چرب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
56 بازدید
11,000 تومان 9,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل بسته آموزشی تشخیص و درمان کبد چرب

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه بسته آموزشی تشخیص و درمان کبد چرب نوشته دکتر محمدزالی و دکتر امیر صادقی می باشد. این فایل شامل ۱۳۶ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل بسته آموزشی تشخیص و درمان کبد چرب

کبد چرب یکی از بیماریهای شایع بخصوص در جوامع پیشرفته یا در حال پیشرفت می باشد. فرهنگ بدغذایی شامل مصرف فراگیر غذاهای آماده و پر کالری از یک طرف و بی تحرکی و زندگی ماشینی از طرف دیگر، گروه بزرگی از افراد جامعه را مستعد طیفی از بیماریها شامل چاقی، سندرم متابولیک و کبد چرب کرده است.

بی علامتی شایعترین تظاهرات بالینی این بیماری می باشد و همین بی اطلاعی از حضور بیماری باعث تشخیص دیررس و معمولاً در مراحلی می گردد که امکان درمان مؤثر وجود ندارد. اصل درمان کبد چرب بر پایه اصلاح سبک زندگی و اصلاح فرهنگ غذایی می باشد و درمانهای دارویی نقش اندکی در درمان این بیماران ایفا می کنند.

آموزش مناسب پزشکان بخصوص در جنبه های تشخیص و درمان بیماری کبد چرب، علاوه بر کاهش رنج بیماران می تواند از بروز بسیاری از این پیامدهای ناگوار جلوگیری کند یا عوارض آن را کاهش دهد.
از این رو به منظور ارتقاء مهارتهای حرفهای شما پزشکان عزیز، بسته آموزشی فوق را در راستای افزایش آگاهی و نگرش شما در خصوص اپیدمیولوژی، تظاهرات ۲ بسته آموزشی تشخیص و درمان کبد چرب بالینی و نحوه تشخیص و درمان بیماری کبد چرب تهیه شد تا بدین وسیله سبب افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران مبتلا باشیم.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.