دانلود فایل جامع جزوه قارچ شناسی (پزشکی)

دانلود فایل جامع جزوه قارچ شناسی (پزشکی)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
680 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع جزوه قارچ شناسی (پزشکی)

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf جزوه قارچ شناسی (پزشکی) می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه شامل توضیح درباره انواع قارچهای بیماری زا به همراه تصاویر رنگی می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

جزوه قارچ شناسی

با توجه به گسترس روز افزون دامنه علم قارچ شناسی پزشکی و تحقیقات دامنه داری که طی سال های اخیر در این زمینه انجام گرفته است و نیاز به شناخت عوامل مختلف بیماریزا و ارتباط آن ها با انسان، همچنین نیاز روز افزون دانشکده های گروه پزشکی به مدرس و محقق متخصص و متعهد و کوشش در پژوهش های عملی برای نیل به خودکفایی، اهمیت این دوره مشخص می گردد.

قارچ شناسی پزشکی یکی از شاخه های علوم پزشکی بوده و اولین مقطع تحصیلی پس از کارشناسی می باشد. در طی این دوره دانشجویان می آموزند که قارچ ها از نظر پزشکی چه اهمیتی دارند، عفونت های ناشی از آن ها کدامند، تشخیص، درمان و نحوه پیشگیری از آن ها چگونه می باشد. دانش آموختگان این مقطع با کسب مهارت های علمی و عملی رشته، علاوه بر آموزش آن، در انجام پروژه های تحقیقاتی مربوطه شرکت کرده، بیماری های قارچی را تشخیص داده و به پیشبرد مرزهای دانش، ایجاد روح علمی و نیز سطح سلامت جامعه کمک می نمایند.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.